| Otvesch_BebeAndreea_1978 a întrebat:

Nu e o intrebare de fapt e o ghicitoare : cei in luna nu-i in stele cei in tren nu-i in vapor cei in Anglia si in franta gasesti doua in constanta haideti sa vedem cati stiu raspunsul la aceasta ghicitoare

13 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Eu și N-ul.

| JustMusic a răspuns:

Litera a?

| Chαяtreux a răspuns:

Litera N big grin

| Katakimiku a răspuns:

Litera "a".winking
este la fel ca : Ce are Eva inapoi are Adam inainte, iar Ancuta noastra are si inainte si inapoi" [ ma rog, cred ca asa era ].

| Katakimiku a răspuns (pentru Katakimiku):

Pff... de fapt era litera "n", n-am vazut si faza cu tren si vapor.

| IMC90 a răspuns:

Nu stiu ce gasesti in Constanta, dar stiu ce nu gasesti la tine in intrebare : cratima

| stefan31 a răspuns:

Litera N..destul de simplu big grin

| niko200 a răspuns:

Litera "N" am mai auzit-o happy

| Mokaxoxo a răspuns:

Litera N

| stone22 a răspuns:

N

| Iustina_1557 a răspuns:

Ce-i in luna nu-i in stele ce-i in tren nu-i in vapor ce-i in Anglia si in Franta gasesti doua in constanta! Cam multe litere ce se repeta as zice a "N"

| DarkSonik a răspuns:

Litera N

| ZbaCK a răspuns:

Litera N