| PitikaTha a întrebat:

Cine imi raspunde la ghicitoare asta? ce e in luna nu e in soare. ce e in tren nu e nu in vapoare, ce e in Anglia si Franfa e de 2 ori in Constanta... FUNDA

Răspuns Câştigător
| Andrre a răspuns:

Litera Nbatting eyelashes

9 răspunsuri:
| purplerainbow a răspuns:

Pai cred ca te pot ajuta eu! Dupa parerea mea raspunsul este litera "n"! Deoarece este in cuvantul luna dar nu in soare, este in tren dar nu in vapoare, iar in franta si anglia este o data, si in constanta de 2 ori.

| NoChanceForUs a răspuns:

Raspunsul este(sunt) curvele.happy Ha, am ghicit, da-mi funda.

| XxSweetDreamxX a răspuns:

Litera n
fundita?

| ionutVUVUZELA a răspuns:

Litera N

| abcdefghijk1234567891011121314151617 a răspuns:

Este vorba de litera N :
luNa - 1 data
soare - 0 ori
treN - 1 data
vapoare - 0 ori
aNglia - 1 data
fraNta - 1 data
coNstaNta - 2 ori

Dar cred ca trebuia sa scrii Franta, nu Franfa.
Funda?

| Onutsu a răspuns:

Romania?

| fluture2404 a răspuns:

Apa

| zappa_5051 a răspuns:

Nu stiulaughing

| Shhh_4333 a răspuns:

Litera n