| Anybody a întrebat:

Nu inteleg ce se intampla...deodata toate intrebarile de pe T/A sunt raportate fara motiv... God, what`s wrong with you? Am pus acum cateva minute o intrebare, si deja nu mai exista.Am vazut si ce a spus Mufla, si are mare dreptate.Cred ca cel care tot raporteaza intrebarile este acela care i-a raportat pe Mufla, Loome, Mhm24, giuly, Kazimir si multi altii.Pe Stela nici nu o intereseaza ce tot se intampla, tot ii trimit mesaje si nici nu le-a citit.
Si intrebarea va fi raportata in 3, 2, 1...

8 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Atata stres pentru nimic.Si ce rezolvi cu intrebarea asta?

| Bya132 a răspuns:

Vor să distrugă categoria sau ce?

Răspuns utilizator avertizat
| NOBODY a răspuns:

Cine naiba raportează?
E ăla care fumeazăă?
Dor de frunză, lămâiță
Ce ai mââââândroo pe la
piii.

zdă?

| Sconcsiş a răspuns:

| NoChanceForUs a răspuns:

E un asasin pe aici care vă vrea fără vagine.User ripper strikes again.

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Da si pe mine ma raportat nenorocitu ala cica stela i va scoate dreptu de a raporta dar peste 6 luni cred atunci cand nu va mai fii nimic de TPU

| Loome a răspuns:

Stela nu mai este admin.
Acum e o tipa de treaba, Cristina. Mi-a citit mesajul si mia repostat o intrebare. E destul de de treaba.