| Misiko a întrebat:

Nu inteleg intrebarea:
Daca ai pierdut cainele, cum gasesti pisica?

7 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

" Pis, pis, pis "

Merge de fiecare dată...

| ady123 a răspuns:

Cainele a mancat pisica, gasesti cainele gasesti si pisica

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Daca cainele (si eu am intentionat sa fac cacofonie) a papat pisica si cainele e de negasit iar pisica e in stomacelul cainelui, nu ii gasesti pe nici unul.
Acum, nu stiu cata dreptate am. laughing

| єχcєєℓ a răspuns:

Păi dacă câinele(intenționat am făcut cacofonie)dispare e normal ca pisica să iasă din ascunzătoare și să vină la locul unde ei bine unde trebuia.

| Speed99 a răspuns:

Pai pisica, vazand ca nu mai e cainele vine inapoi la locul ei.

| Jakoban a răspuns:

Pai pisica a fugit dupe un pui cam asa ca mine puiul dupa rama cainele dupa pisica hingherul dupa caine si dupa hingher un dinozaur si fiecare fuge de fiecare si asa ai pierdut pisca si cainele
Intelegi?
nu conteaza ori cum nu are nici un sens se ma scris eu acolo mai bine nu ei in seama...
YYyyyyyhaaaa puiul Chiedy e AWESOME!

| Cameleonnn a răspuns:

Cumperi un şoarece