| fetitaCUPiscoturile a întrebat:

Nu vi se pare ca tot ce e exploatat la maxim devine cocalaresc.
Mie deja imi vine sa vomit cand ascult MICHEL TELO' - Ai Se Eu Te Pego!
Parca as auzi biber!

Răspuns Câştigător
| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

Asa e...Adica la chestia noua cu "ce muzica asculti" numai ai se tu pego...Melodia e acceptabila da' deja au exagerat cu ea, o auzi everywhere.La "ce asculti bla-bla" raaarr vezi Parazitii,Eminem,ATB, Linkin Park si ma rog altele, vezi numai melodii noi pe care le gasesti la sugestii pe Youtube la orice melodie.Recunosc si eu ascult muzica comerciala dar parca la un momendat te plictisesti sa-i dai replay.Pai acum de ex. ascult Parazitii-Vorbeste Vinul.E de prin 2009 parca dar de 3 zile o ascult in continuu.Pai da-i replay la Inna ca dai cu PC dupa ea.

20 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Cum sa te abti tu?

| Ţepeşu a răspuns:

Mama e disperata de melodia asta. Intr-o zi, cand am venit de la scoala, am vazut melodia asta pe videoclipuri din JB. Bleah! Mai ales ca toate colegele sunt OBSEDATE de melodia asta.

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Mda, cand am aflat eu de ai se eu te pego nici neymar nu stia de el...
ACUM!
E UN RAHAT ALBASTRU!

| MâţulMov a răspuns:

Pai si de ce asculti cacatul ala, mie imi vine sa vars numai cand ii aud pe aia din clasa mea ca ''canta'' versurile.

| fetitaCUPiscoturile explică (pentru MâţulMov):

M-am exprimat gresit, cand aud rahatul ala laughing
Nu ascult rahatul ala laughing

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Eu am borât instant când am auzit-o prima dată. Acum că o văd expusă în cel puţin o întrebare pe pagină sau mai sus,unde ar trebui să ne împărtăşim muzica, nu să împrăştiem câcatul, că ştiu de varianta manelo-românească şi ce înseamnă versurile...îmi vine să mă cac fără să mă şterg.

| fetitaCUPiscoturile explică:

Ma bucur ca mai sunt si oameni pe aceiasi lungime de unda ca mine!

| CastraveteMurat a răspuns:

K3 v0rb3shty? @$74 3 k3a m4y t4r3 m3l0dy3 k4r3 @ 3xys7@7 :X:X:X:*:*:*:X:X:X:*:*:*

Treducerea e nasoala, ala de canta e nasol, fanele sunt nasoale... Viata mea e nasoala sad

| Foxie2 a răspuns:

Mi se pare ca are un accent ciudat de Moldovean : ))

Răspuns utilizator avertizat
| Nuvăsufăr a răspuns:

Aşa e.
Tot ce e prea mult strică...

| MyObsessionStaPeContulAstaOLuna a răspuns:

O melodie de rahat,cu solist de rahat, cu fane de rahat, şi meclă de rahat.

| fetitaCUPiscoturile explică (pentru MyObsessionStaPeContulAstaOLuna):

Pacat ca nu am 2 funde, ca mi-a placut comentariul tau!

| xname23 a răspuns:

Nici nu era nevoie sa fie exploatata la maxim, era deja cocalareasca!

| xname23 a răspuns:

Si cand te gandesti ca te-am compatimit! de fapt si acum te compatimesc, dar din cu totul alte motive!

| TheDubstepMan a răspuns:

Eşti mai proastă decât credeam.

| SevrajBoy a răspuns:

La inceput nu aveam nimic cu ea, dar nici nu o ascultam...
Acum a devenit ca un virus pentru mine, la scoala imposibil sa nu o aud macar 1 data pe zi. Se stie probabil ca cel mai mult fetele asculta porcaria asta.mai ales numele ei in romana face piesa de ras "Ah ce ti-as face" rolling on the floor! Are you kiddin' me?

| BluishAngel a răspuns:

Asa e! Sincer, nici eu nu inteleg ce vede, adica ce aude lumea la piesa asta.E cea mai naspa piesa ever.Versurile sunt aiurea, iar melodia nu are nici un sens.Deja m-au innebunit colegii.O asculta non-stop. ~x(.E mult prea ascultata si devine deja plictisitoare si enervanta. Oricum, mie nu prea mi-a placut de cand am auzit-o. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si cel mai dezastruos lucru, care se intimpla cu acest cantecel de **** cu breton si aura de cocalar, e ca il umple si pe TPU (ma refer la "ce muzica asculti acum"), poti sa gasesti peste cateva cantece "normale" doar cacaturi de astea. Si cand tocmai credeam ca "am scapat" de un bieber, si nu o sa mai gasim vreunul, cu mare regret, dam de altu'.
viata-i de ****!

| MissVamp a răspuns:

Melodia nu e grozava-e medie-tu ai nevoie de minte in plus, minte multa pentru ca incepi sa faci spume de la o melodie care nu ti-ai facut nimic!
p.s:bieber nu a omort pe nimeni, si se vede ca il asculti si de aia comentezi asa multt!