| NoNameJunior a întrebat:

Nuu! biancafetita(cu noul ei nume,, biencutzafetitzacautabarbat")s-a intors! de ce?! eu care credeam ca am scapat definitiv de ea!

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

...atat timp cat adminii nu introduc ban pe email sau ip. degeba, ma agit ca fraieru degeaba

Răspuns utilizator avertizat
| Comeandtellmesomething a răspuns (pentru Apache):

Bate-n lemn straight face

| lalalalallll a răspuns (pentru BiancaFetitzaDragutza):

Freacă mentă straight face

| Foxie2 a răspuns:

O_o
Ahhh
hm...
(scoate interjectii o ora)
Daca biancafetita e indragostita de apache e cam evident ca e funygirl.Ori asta ori se imultesc fanele lui apache mai repede decat pot ele (pitipoancele de 10 indragostite de jb) sa socoteasca 2*1.

Răspuns utilizator avertizat