| anda1313 a întrebat:

O broasca fara carapace este fara locuinta sau dezbracata?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca i-a fost cald si s-a dezvelit tongue

12 răspunsuri:
| AndutzaAndu a răspuns:

Este in costumul Evei in varianta broascarolling on the floor!

| Arthur a răspuns:

Ai uitat sa precizezi daca era mica si daca casca gura marehee hee

cami
| cami a răspuns:

...este pe drumuri.

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Este un nudist care de fapt a fost dat afară din casă din cauza neplăţii chiriei. Deci dezbrăcat, fără casă...se duce să se sinucidă, şi moare. Deci mort, dezbrăcat şi fără casă. (să împac capra, varza şi lupul)

| pisoias a răspuns:

Un nud in aer liber.

| juniper a răspuns:

Este moarta.

| Marii a răspuns:

E moarta. Facem pomana?smug

| AldanaBlue a răspuns:

Este mai degraba sexy... si hot. (poate d'aia s-a dezbracat ca ii era cald)

| alecs871 a răspuns:

Ar fi mai bine sa stea cu chirie, sa se duca intr-o cutie de pateu. big grin

| eek a răspuns:

Geniala intrebare...cred ca si una si alta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gina Pistol! laughing Playoby chestiichatterbox. Nu cred ca`i fara locuinta, melcu` ii fara locuinta, e ii 'despoiata'.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt e criza. a avut datorii la stat si i-au luat casa! nemernicii laughing