| EuAli a întrebat:

O bula(un fel de banc vizual) : http://i.imgur.com/ERX1K.png

Răspuns Câştigător
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Partea bună e că m-am prins de glumă.
Partea rea e că nu e amuzantă.

24 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ok.ma dau batatut ...nu ma prind!

| pinguinuVerde a răspuns:

Ce face ?

| Cretaker a răspuns:

>ne-ai dat o groaza de id-uri...acum am ce baga in lista
>singurul ID vizibil e alex_cristian2000

vreau sa stiu cum ati dat add la restul'

| Pisicuța a răspuns:

Bine ca ne-ai dat o groaza de id-uri...acum am ce baga in lista devil.

| Pisicuța a răspuns:

App,@alexcristian2000 ai iesit de pe cont si te-ai dat anonim sa iti zici "Tare" la comic? Nice try.

| Pisicuța a răspuns:

@alex si vrei sa te credem raised eyebrows?

| Serena1993 a răspuns:

Omule nu te supara.dar n-am intelesoh go on

cine dracu a dat ma stupid si nef? cate 4? sa fim seriosi! obsedatilor!
*asteapta stupid si nef in prostie *
hai cu stupidu, hai cu stupidu! 1 leu bucata.

| uǝʞɔıp a răspuns:

Iupiiiiiiii...ID-uri

| ProjectJackpot a răspuns:

@cŔii, eu te.am si raportat big grin

| ProjectJackpot a răspuns:

Lol, eu acum vad, cati stupizi si nefolositori v-ati luat.laughing

| Bixx a răspuns:

Si sa moara Veta daca inteleg bancu' asta...

| KhloeAfterDark a răspuns:

Ummm...let me tell ya something... FAIL!

| Rebeca2911 a răspuns:

Si marmota? :-s

| Rebeca2911 a răspuns:

Eu tot nu m-am prins!
Hai serios. care-i faza?

| foreverANDaDAY a răspuns:

Deci tipul are 4-5 conturi si da stupid si nefolositor la toate rspunsurile care spun adevarul (nu se intelege nimic din bancul ala) si la explicatia lui si-a dat 4 de folositor amuzant si inteligent LOOOL

| KoBrAVaSaluta a răspuns:

Omgrolling on the floor ceva nu e in regulastraight face daca va uitati majoritatea care au stupid...au fix acelasi nr si la nefolositorstraight face deci sigur face el ceva...

| EuAli explică:

@pissycutza eu nu umblu niciodata p[e anonim, a i-am dat functia aia de auto-login

| EuAli explică:

@pissycutza daca nu ma crezi,n-am ce-ti face treaba ta,eu nu umblu niciodata pe anonim,si nu am dat nici un vot,si daca as fi pe anonim,n-am timp de smecherii(la ce ai spus tu si de genu)

@cretaker acele id-uri sunt de smecherie puse acolo,le-am mai modificat eu in photoshop( ca sa para csa am multe id-uri) sa va "pacalesc"(intr-un fel sau altul, neah, si de smcherie)pe voi(nu pream am multe id-uri in lista de mess)

| EuAli explică:

@speciallucix eu nu fac nimic,e o eroare server(stiu din experienta, ca am avut si eu un asemanator bug)cred ca e un bug sau o eroare de la TPU, ori hackerii(sau alti smecheri)vor sa se joace cu site-ul TPU

| EuAli explică:

@kinmuffin pentru toti cei care nu au inteles gluma "vizibila"(nu am gasit alt cuvant,stiu ca nu e prea potrivita):
Bula(personajul din imagine,nu am gasuit altul)a observat ca toate iconitele sunt mari,inclusis task-barul(bara aia de jos cu start-ul),dar, nu a vazut fereastra de messenger ca e normala si de aia s-a mirat asa ca fereastra de CMD va fi cat un televizor mare si lat.

P.S. Dupa cum ati vazut, am lasat fereastra de messenger intentionat deschisa.

| EuAli explică:

Ce sa spun,daca aveti adresa mea de mess,mare lucru, dar, faza proasta pe care eu va o mai ofer este ca va dau Deny la toate Friend Requesturile pe care le trimiteti tongue

| DenizaVonDe a răspuns:

Sincer greu m-am prins da faza proasta e ca nu-i amuzanta! la mine partea buna e ca am adresa ta de mess big grin!

| ByancaRObarlad a răspuns:

Fundaaaa mieee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tare