| anonim_4396 a întrebat:

Cel mai nou banc cu Bula?

9 răspunsuri:
| LittleSue a răspuns:

Am mai zis-o si-o s-o mai spun.

Cioc Cioc.

| Pawesome a răspuns:

Bula se casatoreste, ia TBC si ii infecteaza pe toti. Apoi vine meteoritul si curata planeta
Happy end

| ady123 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acum se fabrica. Te anunt eu cand e gata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La un concurs de parasutisti intr-o unitate militara, Bula trebuia sa faca saltul cu parasuta, la aterizare sa ia bicicleta, dupa care un cros de 15Km.
Se urca Bula in avion, ajunge in zona de parasutare, sare si trage de comanda...nu se deschide. Mai trage o data, iar nimic (fir-ar)... trage comanda de la parasuta de siguranta, tot nimic, mai trage o data, iar nimic, dupa care zice:
- Parca vad ca si bicicleta e stricata...

| NemNUZ a răspuns:

Bula s-a saturat sa se mai rada de el si si-a dat demisia

Răspuns utilizator avertizat