| OMarmotaO a întrebat:

O intrebare de logica:n-am venit ca am venit, am venit ca n-am venit."
la ce se refera? funda la cine stie... daca stiti si cine a spus-o (oricum vot la toata lumea si funda la raspunsul corect)

Răspuns Câştigător
| anad a răspuns:

Este o epigrama de Pastorel Teodoreanu si se refera la venitul (sursa de castig) ce trebuie declarat la fisc(a venit sa spuna ca nu are venit, sursa de bani)

8 răspunsuri:
| giuly a răspuns:

Se referea la supradoza de etnobotanice combinate cu 3 doze de bere si lichiorul de oo.

| pinguinuVerde a răspuns:

Se referă că tu nu o să dai nimănui voturi şi o să laşi userii să ne căsăpească cu stupizi lol puppy dog eyes

Răspuns utilizator avertizat
| Mitsa a răspuns:

Stiam si eu asta.laughing
Nu ai venit[aici] pentru. ca ai venit[bani, avere], ci ai venit[aici] pentru. ca nu ai venit[bani, avere]

| Enigmă a răspuns:

Daca aia e logica, eu ma marit cu un hipopotam.

| Biia a răspuns:

Aaaa gata m.am prinsbig grin anad merita funditabig grin...
Adica nu a venit atunci ca avea bani, si a venit acum ca numai arebig grin.Ma.ntelegi?laughing
~>Take careee`!

| i44na a răspuns:

Nu pricep nimiclaughing

| YoYoUtZa a răspuns:

Pai buna intrebare thinking
Dar eu zic asa
Nu am venit pentru ca am venit data trecuta si am venit pentru ca n-am venit data trecuta laughing