Răspuns utilizator avertizat
14 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

-No comment- (nu vreau să scriu nuvele)

| MasterOfDisaster a răspuns:

Mdaaaaa,te mai miri ca rad strainii de noi.
da, fiecare mai face si greseli.mai ales ca majoritatea s-au obisnuit sa scrie ca pe mess.

ps:care ar mai fi distractia daca toti am scrie corect?

| DaVà a răspuns:

Alt+Shift+Delete

| LoL a răspuns:

Niste oameni care practik nu gandesc deci practik sunt tantalai
tampiti
deci praktik sunt PROSTI

| Pralină a răspuns:

@Selena34

ho făăăă mai uşor! E T-A aici! Întrebări din astea se pun aici fie că te doare pe tine sau nu!

P.S-mda...

| Bizzareq1 a răspuns:

@selena34,fată ce te mai descarci de nervi

Răspuns utilizator avertizat
| Kuzco a răspuns:

O lume plina de căpşunici cu frişcă

| cucaracia a răspuns:

"Lumea e plina de specialisti, artisti
Cunoscatori, licentiati, reprezentanti, consultanti
Si toti isi pierd timpul examinand un pi*at"
(Cheloo-Trepadusi) big grin

| 5SOS a răspuns:

O lume plina de analfabeti laughing

| Zmeura a răspuns:

Teoretic nu au creier practic sunt prosti

| YOUdriveMEcrazy a răspuns:

Toamne laughing Asa ziceam si eu cand eram mica laughing

| GhAgHiChAdEbUzZzUnAr a răspuns:

Pish*amash p obs tale.kre *** e trebuie ta? moama ce greseli au fqt. perfecta dq.sa ti i au frisca n pl de capsuna strikta.doamneee cu copii tai.te as bate in cap pina ti ar sari frisca x(...sa nu indraznesti sa mi corectezi ceva ca ti gauresc capsuna...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@smileformeiassmy, așa nu te lăsa. Fii dură fată că de-aia suntem la T/A.
Mda, numele categoriei ar trebui schimbat thinking Uite ce face messul în exces. Să știi că nu e cine știe ce, am văzut și mai rău.