| benQ a întrebat:

O mica intrebare.

Un localnic latino`american are voie sa se insoare cu sora vaduvei sale?

Raspundeti si argumentati.

Răspuns Câştigător
| Turquoise a răspuns:

O avea el voie dar e cam mort thinking

13 răspunsuri:
| RikarDo a răspuns:

Daca nu ar fi mort, cred ca ar avea voie.

| Elena1234456 a răspuns:

Nu, pentru ca e mort tongue.

| Malvina24 a răspuns:

Da! are voie! la ei se pot casatori! Sau cel putin asa e prin filme mereu se poate! Prin telenovele mai ales sunt 2 surori una moare si apoi cealalta se casatoreste cu sotul ei! Exemplu in Usurpatoarea(G. Spanic)!

@Turquoise cum sa fie mort? Nu inteleg raspunsul tau!

| OxiiiLineage a răspuns:

Da daca divorteaza si cel mai important daca nu era MORT laughing!

| allleeeee a răspuns:

@Malvina zice ''vaduva'' adica o femeie ce i-a murit sotul, nu ''vaduv''.
Deci barbatul e mort.

| FreshDreams a răspuns:

@Malvina, localnicul e mort! Pentru ca la sfarsit zice "cu sora VADUVEI SALE". Adica sotia lui e vaduva=> barbatul e morthappy

| Malvina24 a răspuns:

@ღAℓ秧ٱaღ si willyoudothis multumesc pentru explicatii! Acum am inteles, imi cer scuze fata de benQ ca nu am inteles! Poate data viitoare!

| Aerosmith a răspuns:

Mort, ingropat, Kaput laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mda... daca nu ar fi mort

laughing

| NUUSTIU a răspuns:

Daca e vaduva inseamna e el e mort

| marrr a răspuns:

Pai logic ca e mort, malvy, din moment ce este "sora VADUVEI SALE". Vaduva se cheama cea careia i-a murit sotul, iar daca mai zice si "vaduvei SALE", e clar ca barbatul e deja mort.

| psihox a răspuns:

Daca localnicul s-a transformat intr-un sultan. Sau daca localnicul s-a prefacut ca a murit.

| khryssis a răspuns:

Daca sora-sa era necrofila...atunci DA!tongue