| anonim_4396 a întrebat:

O tiganca isi duce puradelul la scoala, pe drum copilu vede un magar cu p... a sculata si o intreaba pe masa :
- mamooo, ce e aia de la magar dintre picioare?
-nimic ma nimic!
A doua zi trece cu taica'so si pune aceeasi intrebare
-ma tatica ma, ce are magarul intre picioare ma?
-ce sa fie ma? p. a magarului ma
- aaaa si mama ce proasta e, a zis ca e nimica
-nu ma are dreptate, pentru ea este nimica

un comndamnat la moarte vede pentru prima data scaunul electric :
-Cum se cheama dracovenia asta?
-nu-ti bate capul cu intrebari, imediat o sa te punem la curent

-care iti este ultima dorinta condamnat?
-vreau o cafea dar fara zahae, cu zaharina daca se poate, am diabet si nu vreau sa mor din cauza asta

un batrin de 90 de ani se casatoreste cu una de 20 :
- sunteti sigur ca vreti sa va casatoriti cu dinsa? intreaba parintele
- normal, daca moare imi iau alta

Doi batrrani la azil :
-cind eram tinar o aveam atita de tare ca nu o puteam indoii cu mainile amindoua
-Si acum cum este?
-Acuma mi-a venit venit puterea-n maini

-Cum il cheama pe neamtul ala mic de tot imi ascunde lucrurile? intreaba bunicul pe nepot
-Alzheimer, bunicule, Alzheimer!

Răspuns Câştigător
| lemmon a răspuns:

Tare.esti glumet[din cate observ]smug

1 răspuns:
| RoxAnana a răspuns:

Dragute...