| Smile2BHappy a întrebat:

Oameni buni (sau nu)... Nu mai infestati T/A cu intrebarile voastre retardate si fara sens. Fiti oamenilor creativi si nu mai puneti intrebari de genul: CAT E RADICAL DIN 2 nerd

7 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Ai dreptate, dar exista o solutie pentru asemenea intrebari, exista niste optiuni sub intrebare cu care le poti bloca intrebarea iar alta data nu vor mai intreba asa ceva! Bafta!

| єχcєєℓ a răspuns:

Cine a întrebat cât e radical din 2?thinking

| Speed99 a răspuns:

Doamne, ce ma enerveaza cand cineva pune niste anunturi tampite, neamuzante + nimeni nu le ia in seama.
http://4.bp.blogspot.com/......card-l.png

| W3R4 a răspuns:

Ceri prea multe, aici nivelul de vârsta e 7-10 ani, deci nu te chinui...plus că nu te ia nimeni în seamă aici. (eu sunt perfect de acord cu tine si cu restul care nu agrează felul în care s-a schimbat t/a, dar nu toţi sunt ca mine, ca tine, ca restul...multi vor spune că tu îi acuzi pe nedrept.)

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Mai sunt si copchii din acestia, nu ai ce sa le faci...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le ceri imposibilul.