| CristineDelaruss a întrebat:

Buna
Stiu ca e o "intrebare" mai ciudata. de fapt vreau sa va cer ceva.
Pana in Ianuarie, va rog sa puneti niste intrebari in engleza [sau in romana (le traduc eu)], pentru SIRI. (iphone 4S), iar raspunsurile vor aparea pe canalul meu de youtube in prima saptamana din ianuarie. Eu voi selecta cele mai bune intrebari, iar in videoclip vor aparea peste 30 de intrebari daca primesc atatea!
Sa fiti creativi. :*

4 răspunsuri:
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Bună.
Cât plăteşti pe iPhone4s? Tu mi-ai lăstat un răspuns că ţi-ai comandat.
Mulţumesc.

| BellaSomerhalder a răspuns:

"Ce pozitie sexuala preferi, Siri?" Ma mai gandesc si-ti mai spun.

| DizzyXD a răspuns:

Am si eu i4s se descarca bateria super repede si "siri" nu ras[unde la toate intrebariile]

| CristineDelaruss explică (pentru DizzyXD):

Da,asa e. Dar e versiune beta, deci pe viitor va evolua.[si nu functioneaza cu harti si locatii in afara de u.s]