| Cretaker a întrebat:

Oh, dacă TPU ar fi fost un film?

http://i.imgur.com/0x7H5.png

162 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Vai dar povestea aceasta are asa mare dreptate!

| psiholoaga a răspuns:

Calitatea cea mai tare a romanului inteligent: (auto)ironia. Superlaughing
Chestia aia cu par negru gen tipa din "the ring" e raluca?laughing

| Beatrice a răspuns:

Va urma?
super happy

| Barajag a răspuns:

Ce-ai zice daca te-as ajuta sa continui ce ai inceput? Ai un 10 + de la minebatting eyelashesBafta si felicitari!

| EvilMo a răspuns:

Wow! te rog freau continuarea. pls!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca si Raluca a raspuns la intrebare, se vede ca intrebarea ta a fost una ingenioasa si de bun gust.
Eu cred ca ar fi existat pentru fiecare categorie cate-un gen de film(dragoste si sex=comedie; stiinta si filosofie=drama; muzica-musical; adolescenti-thriller)

| aNonim_4610 a răspuns:

E super. continuarea...; X :X

| GoooGle a răspuns:

Cica :

1) "Sefu da si tu o fundita traiti-ar nepotu' si mama "
2) "De ce copchile?! De ce?! Nu e prima oara cand se intampla sa nu pui link.De parc-ai tasta cu picioarele, nu te uiti la ce scrii copchile?!
3) **alerta:mistocar detectat**
Te pricepi frate continua tot asa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apropo, Raluca nu are parul asa de lung. Trebuie s-o mai tunzi laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Felicitari omule e super tare, mai astept continuarea deci esti fenomenal sa stiiwinking
"Sefu da si tu o fundita traiti-ar nepotu' si mama " laughingrolling on the floor Tine-o tot asa. Bafta la regizare!

| MonicutZZa a răspuns:

Foarte tare laughing! Mai ales partea cu cersetorul de fundite. Doamne, cati de-astia mai sunt pe aici! Abia astept next-ul happy Sa ne anunti cand il faci.

| Ecou a răspuns:

No coment! esti seful meu pentru asta! whistling not worthy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fi fost actori! day dreaming ah... si whistling nu ''useri''. sigh laughing
& Raluca, 'director' of course! tongue

| SturmirCloudKeeper a răspuns:

Sup /b/ro.

| Alisa a răspuns:

Foarte interesanthee hee
Felicitari!
Aaaa si sa nu ne lasi in umbra, vrem sa vedem continuarea. tongue

| Elena1234456 a răspuns:

Super :X astept continuarea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing)deci mi'áu dat lacrimilelaughing)de rasoh go on prea tare, prea tare!

| RainDrop a răspuns:

Win
Dar macar stii ce e trollingul?
Oricum, am murit de ras.laughing
"Da-i si tu o fundita traiat-ar neputo si mama"

| Twist a răspuns:

Geniallllove strucklaughing

| Helene a răspuns:

"Sefu da si tu o fundita traiti-ar nepotu' si mama''
Doamne! Ador astarolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super tare... vrem Continuarea

| xSoaked a răspuns:

Genial! Absolut genial. Bravo, frate. Cea mai tare faza e moaca aluia care zice faza cu "pomelnicul de melodii preferate" laughing Si chestia cu fetita fana Geastin Beaver e prea adevarata laughing

| Dove a răspuns:

Cat de tare a putut iesi! Asteptam cat mai multe episoade dar nu te grabi fale lejer si la fel sau mai frumoase big grin

| ladylady a răspuns:

Foarte tare!

| -=AleCS=- a răspuns:

Tata lor laughing
Cretaker for president laughing
super, asta e si adevarul
continua big grin

| Adelyna_3827 a răspuns:

Super misto! Deabia astept sa faci continuarea!:X Mult norocwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor esti incredibillaughing

| aLLii a răspuns:

Waaw
Foarte frumos :*
Bravo; x
Ai talent.
Abia astept continuarea; x
Pupiciii :*:*:*
Pa.Pa.

| PhotoIsMyLife a răspuns:

Uau, ai talent! Cred ca poti sa faci in continuare...Asteptam cu nerabdare continuarea! Deci, e genial "filmul"!

| alyx a răspuns:

Ha ha mi-a placut