| Cretaker a întrebat:

Oh, dacă TPU ar fi fost un film?

http://i.imgur.com/0x7H5.png

162 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doaamne cat de super eee:X

Cum ai putut desena atat de perfect?:X

Astept continuarealove struck

| AndutzaAndu a răspuns:

Foarte tare!laughing Vrem continuarea! big grin
Apropo, mi-a plăcut faza cu "Şefu', dă şi tu o fundiţă, trăiţi-ar nepotu' şi mama", "Ia stai bă că aici e rost de... făcut mişto." şi "Dar păpuje... cine a zic că Justin Bieber e mişto?" rolling on the floor. Genial.

| Domyno a răspuns:

Genial! Vreau continuarea acumtongue! Te rog sa o faci pleaseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

| sweetlollypop a răspuns:

Mistoooooooo imi place

| Kqzu97 a răspuns:

Ce tare e... Fa si continuarea

| Bittersweet_8364 a răspuns:

Hahalaughing)) ce caterincalaughing

si totusi adevarat

| MANDY_2679 a răspuns:

Chiar ai talent si simt al umorului
rolling on the floor

| Bianca26bb a răspuns:

Foarte frumos. Ai imaginatie. Chiar mi-a placutbig grin Astept continuarea, si sa ma anuntzi printr-un mesaj, te rog! Nota 10 intrebarii.happy

| CosteaVlad a răspuns:

Super tare! Cea mai faină realizare posibilă. peace sign
O zi bună! happy

| vintageheart a răspuns:

Genialhappy

| Mia a răspuns:

Cat de tare e...Super! Felicitarile mele...Si asteptam continuarea!

| marrr a răspuns:

Superb! Genial!big grinbig grinbig grin Acum pot si eu sa-l vad si chiar am ramas uimita, ca n-am mai vazut asa ceva pana acumbig grin

| angelo200 a răspuns:

Super tare...
bafta la facut filme!

| Mera a răspuns:

Il ador!
Cretaker e de-a dreptul sadic...cat imi poate placea astalaughing
Cred ca e prima intrebare la care toti userii care raspund sunt de acordlaughing
Oricum... o adevarata opera de artabig grin

| Tokha a răspuns:

Super kontinoare ai?

| biiiabyby a răspuns:

Genial! Felicitarile mele!

| chocolate27 a răspuns:

Prea tare, omulelaughing

| Sambotin a răspuns:

Omg, este superb, bravo, ...intind si eu mana... fundita? :X
glumesclaughing

| Biutzuca a răspuns:

Felicitarile mele e foarte frumos.continuawinking

| Melody a răspuns:

Bravo !

| pwp a răspuns:

Prea taree
!

| AnaBlackVampire a răspuns:

Genial!

| PostelnicuDan a răspuns:

In episodul urmator poate Cretaker sau adminii rezolva misterul Beyonce si Lady Gaga, alea de la Illuminati laughing). Grozav! Felicitari!

| Larette a răspuns:

Genius. xD

| Zuzzy05 a răspuns:

Superhappy

chiar fain l-ai facut bravoo!

| yumeee a răspuns:

Ahahahahhahh. "sex: îi place." rolling on the floor

| Acru a răspuns:

Foarte,, misto"! Mai ales chestia cu fundita. 10+ si mai e si adevarata

| AcidCuSange a răspuns:

Geniu scrie pe fruntea ta de utilizator TPU! laughing
Foarte tare!,, Sefu, da si tu o fundita traiti-ar nepotu și mama''!
laughing GENIAL! Vrem continuarea, sa stii!

| pufarina a răspuns:

Vai da ce super "misto" laughing da justin bilider e un "tampith" laughing imi place chiar e ok povestea happy

| vladvlad23 a răspuns:

Superb. Te rog sa mai continui.