| anonim_4396 a întrebat:

Ok acum că țoți ați aflat pierderea noastră pe front m-am gândit să vă povestesc și continuarea poveștii:

Până să ne izbim de Muntele lui Bideu eram gata să rămânem împreunu până când neîmdemânaticul Bless ne-a luat pe toți de mână și ne-am aruncat din avion.Aici s-a destrămat echipa:

-Ashadow:Ce doamne iartă-mă ai făct băăă? Mi-am lăsat ultimele droguri acolocrying
-Speed99-Auzi tu aveai jointuri?
-Ashadowbig grinaaa le-ai salvat? Ști cât țin eu la tine ca la o marijuana:X
-Speed99-Mi-am cam făcut ultimele nevoi în ele...le vrei înapoi?
-Ashadowsado să cenzurez)******* ***** ** *** ** *** ** *** *** * ** * * *** * * ** * * * *** * **** * * * * *** * ** * *
-єχcєєℓ:Ashadow te-ai calmat?
-Ashadow:Cum pantofu meu să mă calmez tu vezi că cădem de la 45000 m?
-Speed99:Ai făcut cacofonie...
-Ashadow:Intenționat am făcut asa
-Speed99:Ok pentru că o să murim o să râd la glumele tale măcar odată

Eu îmi acceptam soarta până când Bless ne-a convins să spunem Tatăl Nostru

După ce rugăciunea s-a încheiat o super ninjoaică a venit din ceruri și ne-a zis că ne va îndeplini o dorință înainte să pierim

-Ashadow:AAaaaa:X:XX: vreau drogurii:XX:X:X:X
-Ninjoaicatongueoftim...dar au căzut vezi de ce nu le-ai prins?
-Ashadow: tuți **** mă ********
-Speed99:Eu vreau o parașută big grin
-Ninjoaicatongueoftim:

Miley Cyrus a căzut din ceruri, trebuia să precieze că dorea o parașută de zbor...

Bless a venit cu ideea genială:

Bless:Eu vreau să-mi dai jeaca ta ninjoaico că mi-e cam frig...

єχcєєℓ:Tot eu trebuie să vă salvez imbecililor? Dragă vrem să CĂDEM în apă

Am aterizat în mijlocul Oceanului Klaryssei unde niște căluți de mare ne-au dus la regina sa, Klaryssa.

Ashadow:Uite respir sub apă!
Speed99:Și eu m-am culcat cu maică-ta...

pe fundul oceanului am găsit numeroase cadavre ale patriei noastre, soldații Finettiei.

Bless:Hei ăla nu e Chuck Norris?
Justin Bieber:E noul meu iubit.O fii el boșorog dar măcar are faimă avere...(nici nu apucase să termine)
єχcєєℓ:Cine știe ce boșorog cu probleme de prostată...
Speed99:Auzi Bibăre cum prietenele lui єχcєєℓ ai ajuns tu aici?
Bibărul:Ai cerut parașute, nu doar o singură parașută...

Așa conversația se încheie și Bibărul ne duce la regina sa Klaryssa

Majestatea sa:Nu se poate...TU!
Ashadow:Aww eu trebuie să plec
Bless:Ce s-a întâmplat, o cunoști?
Ashadow:Era profa mea de Biologie și cam mă dădeam la ea...
Toți:Acum cine e casanova mă?laughing

Majestatea sa:Cer să fi castrat Ashadow!
Toți în cor:Nu ne putem opune Majestății Sale așa-i Ashadow?
Ashadow:Și mă rog cum mă castrați?
Majjestatea...etc:Bibărul îți va smulge fericirea!

Noi 3 în șoaptă:Tre să-l scăpăm cumva doar nu vrem să i se taie bărbăția!
Bless:Aha, am scăpa și noi de drogatul ăsta în sfărșit, eu tot nu înțeleg de ce l-ai luat cu noi în echipă
єχcєєℓtongueentru că....Ashadow este...

Va urma!

19 răspunsuri:
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Se dadea la profa de biologie! Casanova esti mai Ashadow. rolling on the floor

| zurick a răspuns:

Astept continuarea!

| Ashadow a răspuns:

laughing ma doare teribil ca trebuie sa spun asta dar mi, mimi...mi-a p...plllPLACUT! Sa nu ti se urce la cap si vezi ca cadravele(intenționat am făcut cacofonie) plutesc nu se scufunda.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Ashadow):

Nu m-am gândit la asta când am scris despre cadavrelaughing

| W3R4 a răspuns:

Mooooooor! laughing

| єχcєєℓ a răspuns (pentru W3R4):

De ce?big grin

| W3R4 a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Oare?
De râs, normal! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Interesant. Dar TE ROG, nu te mai expune pericolului! Copilului ii trebuie si mama si tata. Nici eu nu mor, nici tu, OK?

| єχcєєℓ a răspuns (pentru anonim_4396):

N-am nici un copchil cu tine! O fii al lui Bless.

| anonim_4396 explică (pentru єχcєєℓ):

Ba da! Stiam eu ca furi drogurile lui Ashadow!

| єχcєєℓ a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate ai visat, mai lasă marijuana lui Ashadow.

| anonim_4396 explică (pentru єχcєєℓ):

Copilul mi-a spus planurile tale marsave dupa ce l-am gasit sub canapea!

| єχcєєℓ a răspuns (pentru anonim_4396):

N-am cum să am unn copchil cu tine pentru că sunt din altă lume!

| anonim_4396 explică (pentru єχcєєℓ):

O sa fac plangere penala! O sa faci puscarie 12 ani si o sa-i dai copilului pensie alimentara 3 borcane si Finetti pe luna!

| єχcєєℓ a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă pui problema așa mă întorc la tine
*fuge în Afganistan*

| anonim_4396 explică (pentru єχcєєℓ):

Daca indraznesti sa fugi maresc pensia alimentara cu 10 borcane de Finetti pe lune si 100 de Nutella. Si puscarie 50 de ani.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce? Nu te aud! M-a mâncat un canibal de aici din Afganistan

| anonim_4396 explică (pentru єχcєєℓ):

1000 de borcane de Finetti pe luna si 20000 de Nutella si inchisoare pe viata, alaturi de canibal.

| MaryWhiteRose a răspuns:

Suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper rolling on the floor.