| Twix4Ever a întrebat:

One direction? Bitch please...

23 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Yah,OneTâmpiți.

| jedfan a răspuns (pentru Musique):

Ha ha ce amuzant

| Musique a răspuns (pentru jedfan):

Ha ha, ce vrei?

| Twix4Ever explică (pentru Musique):

Ha,ha...e clar ca nu e de acord cu noi laughing

| Musique a răspuns (pentru Twix4Ever):

Ha ha, să-și țină comentarile despre OneTâmpiți acasă!

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Mai bine decât Justin Bieber.

| Holocaust a răspuns:

Bitch,please.I got more than one direction.

| Prunela a răspuns:

Da fac?
Niste faggotei. Il citez pe Dumnezău "Backstreet Boys al generatiei de azi "

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noii JB si Gomez.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa e.
Sunt penibililaughing

| floriasdfg a răspuns:

Yeah.

| DWDT a răspuns:

Better than JB happy

| WorkinForThis a răspuns:

Bitch please... if you don't like them, IGNORE themwinking

| valeeeee a răspuns:

Tu chiar nu stii ce intrebari sa mai puni?

| Twix4Ever explică (pentru valeeeee):

Nu era o intrebare ....era o afirmatie laughing

| ImPucca a răspuns (pentru Twix4Ever):

Vai,si ce mai afirmatie. Draga, tu ce muzica asculti? Daca ma uit pe peretii tai il vad pe Guta?

| Twix4Ever explică (pentru ImPucca):

NU! Daca te uiti pe peretii mei ai sa vezi metallica, Bon Jovi si Nirvana ...so ....shut the fu**in' up,***!

| wdylf a răspuns:

Sincer, m-am saturat sa va cum oamenii se baga in tot. Daca nu iti place 1 D e in regula. Dar asta nu inseamna ca trebuie sa afirmi/ afirmati lucruri contra lor. Nu e bine ca ma bag in discutia voastra dar totusi simt nevoia numai pentru ca sunt multi altii care gandesc la fel ca voi si cred ca ar trebui sa va ganditi inainte sa vb. De exemplu, Twix4Ever, ai spus ca iti place rock. Pai inainte sa ii "Bitch please..." pe 1D ar trebui sa stii, de exemplu, ca Harry ( membru 1d) este de fapt rocker. nu cred ca stiai asta...

| Twix4Ever explică (pentru wdylf):

Really? Eu am spus in general despre ei!big grin

| MariaAnda a răspuns:

Ohhh, in sfarsit! un antifan happy :* Fanii astia nu mai stiu ce e muzica adevarata.Adica ce om normal da Metallica, Linkin Park etc. pe astia? :*