| SalutTpu a întrebat:

Organizez miss/mister proast/a de pe TPU big grin
Am nevoie de 6,, vedete" care sa gaseasca 6 concurenti. Apoi dupa 6 probe vom vota tongue

Edit : O mica schimbare : nu vor mai exista 6 vedete care sa aleaga concurentii. (Pentru a fi mai interesant si nu prea complicat)
Asa ca cine este interesat sa se inscrie laughing

Premiu : fundite( nu se stie inca numarul lor ) si o diploma (de prostie) big grin

Bafta tuturor!

Răspuns Câştigător
| Leocerba a răspuns:

SalutTpu,tu vezi ce liniste s-a lasat? cum vine asta "inventati o poezie"? drooling da` ce-i aici, cenaclu literar? ce-a fost in capul tau? laughing Cred c-ar trebui sa-ti dai chiar tie funda+diploma+vot, parerea mea.

24 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Tipul ala @Come [...], e mai prost decat @Talentatha...eu il votez pe el!

| Muflă a răspuns:

Random user: Muflă, I choose you!
Muflă: Pika Pikaaa!

| Bastet a răspuns:

Mă înscriu cu Bastet

Răspuns utilizator avertizat
| NOBODY a răspuns:

>implicând faptul că dă funda
este unu' NOBODY.băi frate e cel mai prost de pe TPU.

| Sconcsiş a răspuns:

Mă înscriu.

| Elena1234456 a răspuns:

E stupid.

| AudImagini a răspuns:

Eu vreau eu vreau!
Haaaai! te rog te rog te rog te rog!
Haideee, indeplinesc toate conditiile!

p.s:
Cand o sa spui cine participa?

p.s.p.s.: Te rooooooooooooog!

| NobodyHeree a răspuns:

Vreau si eu sa participp! (ca sa fiu umilita bineinteles...)

| Shift a răspuns:

Premiu pentru prostie?straight face

Am murit si am ajuns in rai! day dreaming

| Enigmă a răspuns:

Satanistilor.

| Meluma a răspuns:

Nu mersi.Prea complicat oh go on.

| PiluLă a răspuns:

Eu o să aleg pă : elasexygagica.

| rockelle75 a răspuns:

Mă inscriu. Bineinteles, să fiu pă trend impreună cu Muflă.

| Leocerba a răspuns:

6 vedete si 6 concurenti? hm, nu cred sa fie atatia pe TPU laughing uneori am senzatia ca-s cel mult 4-5, majoritatea cu `jde mii de conturi.
anyway, care-i premiul, se merita? ca dimensiuni de miss dar mai ales de prost as avea si eu uneori big grin

| Leocerba a răspuns:

SalutTpu, propun sa aratam si book-ul laughing Pai, lucram profesionist sau nu?!

| Leocerba a răspuns:

As spune si mhn24, dar prea m-ai concura la premiu `al mare...in plus, tu mai ai si cate o sclipire de geniu care te descalifica, ai impresiona juriul ca esti atat de suspendat ...NU,sa nu-l numaram pe asta mhn24, nu-i curge suficient scuipat din gura!

| CiufulitaSaSaturatDeMuste a răspuns:

Ba, nu mai spune la nime, da' e una aicia pe site, baah daca ai vedea-o ai muri, uite nickname-ul ei, da' t nu zi la nime!

Ciufulita

ma inscriu cu ea!

| SalutTpu explică:

@Leocerba
premiul consta in fundite(nu se stie numarul lor incawinking ) si o diploma de prostie big grin

| SalutTpu explică:

Prima proba : http://www.tpu.ro/......ster-site/

Bafta:P:D

| SalutTpu explică:

Leocerba
nu crezi ca si un adevarat prost ar putea sa faca o rima de 2 versuri? laughing

| BideuAntiDeDeCareSeMarsupiazaInVazinCuPixul a răspuns:

Eu o sa fiu participant

| anna_6885 a răspuns:

Si ce premiu oferi? raised eyebrows

| maXimö_4476 a răspuns:

Eu aleg, eu aleg, eu aleg!

Talentatha [ e concurentul meu; d ]