| St!L a întrebat:

Organul sexual masculin solicita o crestere salariala din urmatoarele motive: 1. trebuie sa lucreze din greu 2.lucreaza la mare adancime 3.trebuie sa lucreze cu capul in jos 4.nu are ventilatzie sau aer conditzionat la locul de munca 5.trebuie sa lucreze intr-un mediu cu umiditate mare 6.lucreaza la temperaturi inalte 7.nu are weekend-uri si nici vacantze 8.nu are liber daca presteaza ore suplimentare 9. poate contacta boli profesionale: Cererea i-a fost refuzata din urmatoarele motive: 1.nu munceste 8 ore neintrerupt 2.nu satisface toate cererile 3.nu are studii 4. dupa o scurta perioada de activitate, adoarme la lucru 5.nu dovedeste fidelitate fata de locul de munca 6.iese la pensie prea devreme 7.nu lasa locul de munca curat dupa ce termina treaba

9 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Pai si nu e asa?laughing

| maryana5 a răspuns:

Fara cuvinte straight face
o! doar unul... criminal rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

| SweetCandy a răspuns:

Si uneori nu se protejeaza ceea ce ofera locului de munca neplacerirolling on the floor

| I'm just me a răspuns:

Super tarebig grin

| St!L explică:

Daca te deranjeaza ce fac eu pe site, te rog frumos sa te abtii si nu mai comentezi la intrebarile mele!
Nu cred ca am nevoie sa citesc o carte de sexologie.
Multumesc pentru intelegere!

| ViVi a răspuns:

tarelaughing

| claudya a răspuns:

Hai ca-i buna....si daca n ar iesi la pensie deloc ce ar fi? ha ha ha

| Dan a răspuns:

Marius231, alta treaba nu ai? Mai pune mana si tu pe o carte despre sexologie si vezi arta, frate.

| annix a răspuns:

Super laughing