| adriana_sw33ty_angy a întrebat:

Pai vreau sa va spun ca doar ce am urmarit un meci de fotbal.Si fiind la munca nu am avut incotro.La asta a trebuit sa ma uit, ca sa nu ma plictisesc am fost atenta la meci.Numai ca am ramas cu o mare nelamurile : La un moment dat a fost penalty si echipa adversa a facut acel "zid" in dreptul portii lor.Nelamurirea mea este de ce in momentul in care se pregatea jucatorul sa suteze mingea cei din "zid" si'au pus mainile in dreptul big grin stiti voi acel loc rusinos (nu poci ca sa spui ca mi'e cu rusine ).Eiii.De ce? Zau ca nu inteleg! Ma puteti lamurii va rog? sad Ps: fiti cat se poate de expliciti!

Răspuns Câştigător
soothe
| soothe a răspuns:

Din acelasi motiv pentru care, daca cineva intra pe neasteptate peste tine in baie, si tu esti dezbracata, iti pui instinctiv mainile pe sani sau/si la "mneaiei". Si inca pe tine nu te loveste nimeni decat cu privirea, dar ia sa te gandesti la dragalasii de fotbalisti daca "le" face sutul naprasnic omleta sau oua ochiuri.

11 răspunsuri:
| Roby67 a răspuns:

Ca sa controleze daca mai sunt toate la locul lor (din cauza ca fug asa de mult, s-ar putea sa se piarda cite ceva, si in acest timp cind stau au timp sa controleze)
Sper ca te-am ajutat!

| Vizitiul a răspuns:

In primul, banuiesc ca a fost lovitura libera directa sau indirecta, la penalty nu se face zid. Cu palmile isi protejau organele de pentru a evita o eventuala omleta.

| Hombre a răspuns:

Lovitura in testicule este extrem de dureroasa si poate fi chiar mortala in unele situatii am inteles.

| adriana_sw33ty_angy explică:

Ps : vedeti categoria la care e intrebarea tongue

| waXonwaXoff a răspuns:

Sa tina mainele la sol.Sa nu atinga mingea din greseala

| waXonwaXoff a răspuns:

Sa tina mainele la sol.Sa nu atinga mingea din greseala

| florin_7920 a răspuns:

E indicator, adica atenţie e fragil!

| Lora_6439 a răspuns:

Ca sa nu le dea cu mingea in... ehm big grin laughing

| mariazet45 a răspuns:

Locul acela rusinos e cam sensibil la lovituri, mai ales cu mingea si mai ales asa de aproape.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au si baietii aia femei acasa.hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca nu vrea nimeni o mingiuta in plus acolo, doua sint suficiente laughing