| Cretaker a întrebat:

Partea a 3-a din "TPU the movie" (sa-i zic asa) e aici, bros:

http://i.imgur.com/J1nHJ.png

110 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Vreau sa-mi fac o prietena, dar nu gasesc. straight face

| CosteaVlad a răspuns:

Felicitări pentru realizare!
Este de-a dreptul fantastică. happy Iar acele secvențe în care apărea RalucaTPU, ca „fata din umbră", sunt bestial de bine realizate. Îmi plac la nebunie big grin. O combinație perfectă de acțiune, suspans și mister... Mă face parcă să-mi amintesc de Spioanele... (WOOHP headquartier, sediul central TPU în cazul de față laughing ), de X-MEN Evolution, dar totodată și de Sailor Moon big grin Are ceva deosebit acest „anime" să-i zic așa, ceva ce n-am mai întâlnit de pe vremea desenelor copilăriei mele :X. Bestial, ce să mai zic. happy
Multă baftă! peace sign

| 인스피릿 a răspuns:

XD Uite c-am aparut si eu laughing
Deci, e geniala continuarea.
O asteptam si pe urmatoarea. happy

| Bianca26bb a răspuns:

Mie mi~au mers toate partile.
Imi place cum ai grupat oameni: unii carora le place literatura(si era unu singur)... Mi~a placut si ce intrebare a pus aia ^Intreb a 7~a oara:Cum sa cuceresc un baiat^
Si chestii d~astea...
Tu chiar ai imaginatie. Ar trebui sa te faci regizor...big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Cubulets a răspuns:

Soooooooper

| Parintele a răspuns:

Foarte placut, apropo, asa ca intre TPU-keri, cat costa frate sa ma faci si pe mine de un rol principal in partea a-4-a?laughing) Felicitari!laughing)

| GeoXD a răspuns:

Loool :]] desi sunt doar niste oameni facuti din bete si un cerc.care nu prea pare cerc, esti mai bun decat alti pictori faimosi laughing) haa, ce ciudat a sunat
in fine, imaginatia e buna xD
go on

| Anileda a răspuns:

Cam multi vor in filmlaughing
Bravo, imi place, ai talent.
Deabea astept partea a 4-ahappy

| xSoaked a răspuns:

Esti prea tare, frate. Prea epica faza cu "uite-te in jur" si ii arata pe toti aia. Cica "Am facut sex cu una de 14 ani, e bine?" laughing

| zalisa a răspuns:

laughing
Ești un geniu!

| zalisa a răspuns:

Ți s-a mai spus că le ai cu așa ceva?
Ține-o tot așa!
Cu drag,
colega voastră turbată,
Anilăm.
>big grin

| Mariinaa a răspuns:

Minunata realizare, asteptam partea a4a... Felicitarihappy

| cicilica a răspuns:

Prea tare bro. le ador cat ar fi de lungi!

| Turquoise a răspuns:

Genialrolling on the floor
Hei, eu nu sunt vedeta:-W

| Lαααα a răspuns:

Esti foarte talentatblushing

Ma bagi si mie in una din partile viitoare?smug mersikiss

| Lαααα a răspuns:

Ma bagi si pe mine* pardonlaughing)

| midnight a răspuns:

Fffffffffffffff misto. da-mi un mesaj cand apare partea 4

| Bianca_4346 a răspuns:

laughinggeniallaughingbravoo love struck

| Dizzi a răspuns:

Super tarelaughing
eheei. mi-am vazut numele pe acolo.
Dar, in ce categorie m-ai pushee hee?

| traficanta a răspuns:

Ce imaginatie bogata ai laughing

| Iuly006 a răspuns:

E super tare...laughing
esti genial! rolling on the floor

| Ady93 a răspuns:

F tare laughing

| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Super ingenios!

| Bloondyna a răspuns:

Am vazut pana la sfarsit bravo "bro " esti tarelaughinglaughing.

| Dove a răspuns:

Din pacate nu pot vedea a 3 a parte crying ai putea trimite un link cu partea a 3a tot pe imgur daca poti?

| Dove a răspuns:

Respect bro, asteptam Cretaker vs Last Boss, dar nu prea curand fa cat mai multe episoadewinking noi le asteptam cu mare rabdare big grin

| cosmin2221 a răspuns:

Esti tare happy bagama in urmatorul laughing

| IronHere a răspuns:

Prea tare Cretaker-e!

Bravisimo...foarte misto!
Data viitoare ai putea sa introduci mai multi useri(and me)...big grin
Oricum 10!

| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Super tare! @Khrystyna, da am văzut eu până la sfârșit, când a dispărut NoName. Este genială banda desenată, am găsit toate cele 3 părți ale ei. Ai talent, Cretaker! Bravo! Partea a patra? big grin