| rockelle75 a întrebat:

Partea a 7-a din TPU The Movie
Sper sa va placa, postez si partea a 8-a in curand :d
http://i.imgur.com/FQthV.jpg
Cretaker, astept pareri;)

26 răspunsuri:
| Bastet a răspuns:

Nu...cretaker si mhn24 arata prea adolescentin...cah!

| Bastet a răspuns:

My dear @rockelle75...IM A GIRL

| Bastet a răspuns:

Vad ca e la moda... vreau si eu...pai? ce tenisul meu? cool

| Bastet a răspuns:

NOBODY,eşti în urmă.Am doi.

Răspuns utilizator avertizat
| NOBODY a răspuns:

Stela are operație la mână?

| NOBODY a răspuns:

@rockelle
nu o asculta pe bastet, așa mi-a spus și mie că e fată până am aflat că are penis

| PinguinuL a răspuns:

Ce comic gay straight face.

| JustMeBăi a răspuns:

Desenezi frumos, si color!hee hee

| Pisicuța a răspuns:

Super, petrecerea zombi?
Nu e cam "wizards of waverly place"?

| Pisicuța a răspuns:

Si eu credeam ca ti-a dat drept de autor doar la partea a-7a O. o, oh ce inapoiata sunt.

| marrr a răspuns:

Bai vere, m-am saturat sa vad atatea comicuri de prost gust. Nu zic ca nu sunt bune toate, dar chiar se satura omul de atatea! Unii incearca sa imite si s-a vazut clar cum i-ai imitat o parte dintr-un comic de-al lui Cretaker si nu va intrebati si voi ce-o sa ajunga TPU daca noi continuam asa?straight face
Bun, a fost TPU the Movie al lui Cretaker care cu siguranta a fost cel mai bun dintre toate cele care sunt aratate pe aici. Cateva parti au fost de ajuns, fiecare parte isi avea timpul ei, nu ne bombada Cretaker cu cate 10 comicuri pe zi. Este plictisitor si enervant. Eu imi astept stupizii, dar macar mi-am spus parerea.

| Loome a răspuns:

E super... dar
TPU the movie s`a terminat
acum deja e TPU the movie 2 part 3
so...
ei nu-i nimic, keep it up!

| Loome a răspuns:

Ok, deci acum ma dai la prieteni cand tu imi zici sa nu mai comentez de la maxim 3 cadre separate, restul cu copy paste, schimbate la text?
Wow, se pare ca TPU The Movie in asta consta, iar eu, Cretaker si restul care au vazut comicurile noastre, nu si-au dat seama!
mda.

| Ea12345 a răspuns:

Bine lucrat, dar plictistor... fara haz...

| rockelle75 explică:

@mhn24 nu esti măă

| rockelle75 explică:

@Bastet, eu nu mai stau sa fac altu, de acum continui asawinking cu desenele astea, si daca tot zici ca nu iti place, sa vezi ce barbat te fac eu in partea a 7-a laughing

| rockelle75 explică:

@Loome, cine zici ca face TPU the movie 2? laughing cretaker nu are asa ceva la intrebariwinking

| rockelle75 explică:

@EuSiAtat da, te bag daca vrei
@Valiku nu stiu, mi`era lene sa-l sterg laughing
@ILoveRockelle75 da, daca insisti laughing

| Deea03 a răspuns:

@mhn24 e dj :X

| Alice_2134 a răspuns:

E super! tine-o tot asawinking

| Valiku a răspuns:

De ce sta mai mereu Cretaker intr-un picior? laughing

| Urzică a răspuns:

@rockelle75. Pot sa apar si eu in urmatoarea? =) ).

| Aℓida a răspuns:

laughing) super
ai talent la desen :]

| XDarkAngel a răspuns:

E bine structurat, si l-ai facut si color. Dar as vrea mai multa actiune :*, in rest imi place.

| ILoveRockelle75 a răspuns:

E geniala :X
ma bagi si pe minebatting eyelashes?