| anonim_4396 a întrebat:

TPU The Movie 3 : Calatoria partea I. Sper sa va placa!
http://i.imgur.com/RrklH.png

9 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

*vede că nu-i nimic interesant și se duce să joace limbo cu furnicile*

Răspuns utilizator avertizat
| Cretaker a răspuns:

Serialul 'Lost' lol

| Cretaker a răspuns:

Aaaaw shiit a supravietuit si 'Tudorrrr', mai are rost sa apara partea II?

| Deyutza a răspuns:

Mai ai de lucrat la desenewinking

| Loome a răspuns:

Bai, sincer, lasate...
Nici macar nu ai idee cum se sfarseste TPU the movie 2 ca sa poti sa il continui...
si comicurile... daca vrei o opinie sincera, exerseaza mult, dar nu posta nimic. macar 4 luni.

| rockelle75 a răspuns:

Daca asta e comic, eu sunt ---
*isi da ochii peste cap* rolling eyes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru inceput asta e un fel introducere. Mi s-a rupt firul de inspiratie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bwai lasati-l. TPU The Movie 3. Are ganduri mari baiatul :]]