| TheDubstepMan a întrebat:

Partea a II-a a lui Super mo sper ca asta va va placea: http://i.imgur.com/G1GkA.png

22 răspunsuri:
| MâţulMov a răspuns:

Jalnic ce sa mai straight face

| ɔɐıɔ a răspuns:

Lasa-te.

| Trinitas a răspuns:

Ai putea sa nici nu-l mai continui, nu ne suparam chiar deloc.

| Deny1333 a răspuns:

I don't wanna live on this planet anymore._.

| Polaris a răspuns:

Că.cat.

| XxBalonasheeXx a răspuns:

E jalnic, fara suparare happy

| CastorR a răspuns:

Lasa-te copile.

| Cristianne a răspuns:

Grafica e proastă, gramatica la fel.

| ClownFish a răspuns:

Fara suparare, dar e naspa!
Mai exerseaza!winking
A, si posteaza la comics!winking

| TheDubstepMan explică (pentru ClownFish):

Ai dreptate dar part a 3-a o sa fie super a 2-a e tot naspa!

| 7DaysCuPortocale a răspuns:

Nu ti-am spus sa te duci la COMICS raised eyebrows?
*tralalitralalaazieziuamea*

| dadasssssssss a răspuns:

Praf...
(niciroboteluluinuiplace)

| Lightning1997 a răspuns:

Nici nu se vede scrisul in a doua imaginewinking nu te pricepi

| TheDubstepMan explică:

Ma bucur ca mi-ati zis sincer si nu m-ati injurat deacum voi fi foarte atent si voi face un comic amuzant! Dar va rog dati-mi un titlu potrivit pentru un comic mai amuzant!

| Bot a răspuns (pentru TheDubstepMan):

Nu înțelegi ca nu ai talent?

| TheDubstepMan explică:

Sa stiti ca am facut anumit la acea replica a lui mo ca el e asa mai glumet.

Răspuns utilizator avertizat
| AsX a răspuns:

Nu imi dau seama daca aia e romana. Ai observat ca pe tastatura ai si cratima nu? Trebuie folosita si ea din cand in cand pe acolo...
Nu te prea pricepi, mai incearca si inspira-te din alte comicuri.

| Tuitiiii a răspuns:

*TheDubstepMan mode on*
Grafica e naspa, nu ai folosit 9mmg. Esti praf.
*TheDubstepMan mode off*.
Frate, inainte sa lasi comentari de tot rahatu` mai bine arunci un ochi sau trei peste asazisele tale commicuri :].La SongoftheSabbathSacrifice inteleg, are talent. Dar tu?!

*Pikaciu mode on*
Pika pica. pica pica picawaiting.
Traducere: nu mai pune com-uri tampitewaiting
*Pikaciu mode off*

| TheDubstepMan explică (pentru Tuitiiii):

Pai bravo mie ca eu nu pun 9mmg ca tine eu daca fac ceva fac facut de mana tongue Asa ca taci...

| Tuitiiii a răspuns:

Doar pentru ca am pus o mutra dp net nu inseamna ca restul nu-i facut de mine. Si faza cu 9mmg era la misto

*Troll mode on*
Problem?

Răspuns utilizator avertizat