| Rustin a întrebat:

Pasti fericite, multa bucurie si fericire tuturor si sa ne intalnim sanatosi! tongue

8 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Paste fericit si tie!

| pinguinuVerde a răspuns:

Paşte fericit,să ai parte de multă iarbă; D Ah, Doamne iartă-mă.

Bucurii multe şi mersi din suflet că nu ai pus întrebare cu protagonistul, ştii tu. Hristos A Înviat! happy :*

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sărbători pascale liniștite și fericite alături de persoanele dragi!
Hristos a înviat!
Pa, pa.

| Pralină a răspuns:

No bravo! În sfârşit un om cu IQ mai mare de 2 schimbă subiectu!
Mersi frate! La fel!

| Gumã a răspuns:

Multumim Frumos, dar nu stiu daca o sa ne intalnim :*

| Reew a răspuns:

Ce-mi mai place TPU de Paste! Pasti fericite si tieeehappy

| Athykzx a răspuns:

Paste fericit si tie frate.
Bucurii si sanatate si de toate s-aveti parte mult noroc si spor la toate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc frumos, la fel.