| missakihabara a întrebat:

Pe bune.cei ala fainosag?

Răspuns Câştigător
| ρinkie a răspuns:

Doamne. Stii ce imi zice? 'HE HE HE!
Esti pe aproape dar nu prea! Sa stii ca una e sa condimentezi ceva ardeleneste si alta e sa condimentezi pe stilul moldovenesc (cu ceapa si usturoi) sau oltenesc (cu praz) mai incearca odata.'

16 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Margarină.

| AikkoxD a răspuns:

Cocaină.

| Deea03 a răspuns:

Castravete

| ιмσvιnaвιL a răspuns:

Pai din cate stiu este un amestec de condimente, respectiv piper, nucsoara si ghimbir.

| rolfenstein a răspuns (pentru ρinkie):

Iti dau un indiciu:piper, nucsoara si inca un ingredient.

| ρinkie a răspuns (pentru rolfenstein):

Pff ma las. laughing

| ρinkie a răspuns (pentru rolfenstein):

Doamne. Stii ce imi zice? 'HE HE HE!
Esti pe aproape dar nu prea! Sa stii ca una e sa condimentezi ceva ardeleneste si alta e sa condimentezi pe stilul moldovenesc (cu ceapa si usturoi) sau oltenesc (cu praz) mai incearca odata.'

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva din pateulaughing de la reclama aia cu taranu care zice fainoshaglaughing

| Aneurysm a răspuns:

Secretul Universului.

| mudokinss a răspuns:

Un ameste de condimente ardelenesti happy funda?

| SilentByTheNight a răspuns:

E fain ma sa fi mosneag (Mai pe scurt au taiat un batranel ce avea ochelari de soare )

| eduardbest333 a răspuns:

Fainosagul e amestecul ardelenesc de piper, ghimbir si nucsoara. Dar mai avem avem un ingredient care face toata pofta. Ce mai contine fainosagul in afara de condimente? DIBACIE. happy

| anne2002marie a răspuns:

Este piper, nucsoara si ghimbir.

| KaulitzcestLove a răspuns:

Piper,nucsoara,ghimbir si dibacie.;)
Convinge-te http://www.ce-este-fainosagul-domnule.ro/#

| EuExinox a răspuns:

Un amestec de piper, nucsoara, ghimbir & dibacie.