| anonim_4396 a întrebat:

Pe bune fraţilor, mai încetaţi cu intrebările astea:
http://www.TPU.ro/trivia-amuzante/ma-primiti-si-pe-mine- la-t-a_1/

p. s.@IleanaConsaZeAnA, te primim, dar sperăm sa fii ultima care ne calcă pragul.
Sunteţi de acord cu mine?

9 răspunsuri:
| Bastet a răspuns:

Ca să fie loc, trebuie' să plece cei vechi

| MasterOfDisaster a răspuns:

Ma,trebuie sa ii intelegeti, trebuie sa isi faca „intrarea"...

Răspuns utilizator avertizat
| Gumã a răspuns:

Da mailove struck cred ca am citit aceeasi intrebare consecutiv de vre`o 10 ori.Nu trebuie sa ii primim noi, sa se bage singuri laughing

| lunarwolf a răspuns:

De ce-am primi-o?laughing

| ReallySomebody a răspuns:

Pfu, bine c`am intrat!

| Bizzareq1 a răspuns:

Neah...cât de cât sunt de acord

| delakpanlaa a răspuns:

Ar trebui ca la inceput(cand iti faci cont) sa-ti dea un test de inteligenta. daca il pici, iesi, daca il treci, intri. happy