| Geeeo21 a întrebat:

Pe cine iubiti cel mai mult si cel mai mult si de ce?laughingcel mai bun raspuns primeste fundalove struck

Răspuns Câştigător
| Daria a răspuns:

Eu iubesc mai multe persoane.Toate sunt speciale pentru mine, fara ei nu as putea trai:
mamalove struck
tatalove struck
surioara mealove struck
bunicul din partea mameilove struck
bunica din partea mameilove struck
bunica din partea tataluilove struck
bunicul din partea tataluilove struck
matusa mealove struck
prietena mea cea mai bunalove struck
catelusa mealove struck
baiatul de care sunt indragostitalove struck
Cred ca sunt destui, nu? day dreaming

10 răspunsuri:
| NobodyHeree a răspuns:

Eu iubesc pe toata lumea :X:X

Răspuns utilizator avertizat
| Overdose_4833 a răspuns:

Hmm.calculatorul.imi este alaturi la bine la rau b-)

| Sshine a răspuns:

Pe cine iubesc eu cel mai mult?
Raspuns: Pe MINE! Imi sunt alaturi la bine, la greu, la teze, la baie, cand dorm, cand mananc, cand ma joc, cand plang, cand mint, cand ma laud, cand citesc, cand scriu, MEREU!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai pe toti baieti ddraguti cu ochi albastri

| skiziiskiz a răspuns:

Cel mai mult si mai mult din universu` asta, il iubesc pe prietenul meulove struck-->maCsimm din maCsimm(iubi, i love you). jur ca nici pe mama nu o iubesc km il iubesc pe el.acum cateva luni, a murit bunica(m`a crescut toata viata, 13 ani), nu am plans DELOC. dar dac prietenul meu e suparat, sau ma cert cu el, imi vine sa ma omor. e imposibil de descris ce simt pentru el.toata lumea zice. ii accept tot trecutul, toate obiceiurile(si alea jenante), il iert. oricat de suparata as fi, cand il vad, ma simt cea mai fericita persoana.are o vraja asupra mea.plang de doamne fereste, daca ma cert cu el.nu conteaza unde sunt(la scoala, acasa, pe strada)cand e vorba de el, mereu inima are cuvantul si restul i se supune ei.nu ma pot abtinestraight face. IL ADOR. mi-as da viata pentru el.mereu ii iau apararea.snt de partea lui. poate oi fi mica, dar TOATA LUMEA(adulti, prieteni, psiholoaga)spun ca eu sunt indragostita ca o fata de 17-20 ani. e o dragoste extremm de intensa pentru varsta mea.pe E. L. il iubesc cel mai multlove struckx

| SfarsitDeDrum a răspuns:

Calculatoru`!:X
bomboanele!:X
colega de banca [la teste]:X
mama [cand imi da bani]:X
pretenu` [pan` cand ii dau papucii`!]:X
totii fraierii din tara asta [pentru ca ma rad de ei la cat de prosti pot fi]:X
dusmanii`![ pentru ca imi sunt mai apropriati decat prietenii`!]:X:]]
si cam atatthinking
ee.
si pe tata!:X [cand imi cumpara ce vreau!:X]

| Fifylici a răspuns:

Pe nepoata-mea. E unica!

| robby212 a răspuns:

Pai sunt cativa!

mama

tata

prietena

fratele

| AlexandrA_7536 a răspuns:

Pai, cel mai mult ii iubesc pe parinti pentru. ca ei mi-au dat viata. Binenteles ca imi iubesc si celelalte rude. Iubesc pe toata lumea 2000 de ani!