| AndreeaDeea1500 a întrebat:

Asa Daca ati putea fi un animal ce fel de animal ati fi si de ce cel mai bun raspuns primeste funda:X

Răspuns Câştigător
| 愛日本 a răspuns:

Câine Husky love strucklove strucklove struck Îl ador este atât de frumos şi semănă cu un lup...
Sau un lup? De ce nuhee hee

3 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Peste - inoata si in sus si in jos - dar drumul lui este fff calculat

| ღViS3CoLoRaT3ღ a răspuns:

Daca as putea fii orice animal m-as face sau delfin sau o pasare frumoasatongue motivul nu e foarte deosebit insa aceste animale pot face lucruri paranormale pentru noi oamenii, Pasarile pot zbura doar la o singura deschidere de aripi iar delifinii stau mereu sub apa, vazand toate frumusetiile vietii acvatice.tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pantera ca fuge repede.