| puisor10dulce a întrebat:

Pe mine nu ma face aproape nimic sa rad. Poate doar daca ma gadila cineva pana mor, dar nu are cine. La ce voi nu rezistati sa nu radeti, radeti pana nu mai puteti?

10 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Cine se ostenește? Un marțian poate.
*ba nu, nu... marțienilor nu le plac puii*

| zurick a răspuns:

Eu ma gadil, dar nu rezist ca am picioare si stiu cum sa le folosescbatting eyelashes

| suit?r a răspuns:

Eu crăp de râs după ce mă sperii de la pocnitori.Îs o ciudată.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi, mă gâdil foarte tare, dar s-o lăsăm pe-asta.
Uite, eu sunt mai nebună, adică... după ce fac o prostie și bocesc toată ziua, încep dintr-o dată să râd ca o isterică nebună. Nu mă întreba, nici eu nu știu de ce

| Kamiichu a răspuns:

Pai la gadilatul in talpa, pfoaaa laughing

| SlenderWomen a răspuns:

La reclama cu daca n-ai scaun, ia tranzactiv rolling on the floor)

| Astropuf a răspuns:

Daca nici filmuletele astea nu te fac sa razi ar trebui sa consulti un doctor... www.facebook.com/vines.best.5?fref=ts