| koko_9928 a întrebat:

sunt nou pe aici si m-am gandit sa va rog ceva. poate o sa radeti de mine, dar eu va zic totul! sper ca ma puteti ajuta! am 19 ani si pana acum nu am avut nicio prietena. imi place de o fata dar nu stiu ce sa ii zic. cum sa o abordez? ma duc la ea... dar ce sa ii zic? sunteti amabili sa ma ajutati si pe mine? va multumesc pentru intelegerea acordata si va multumesc pentru raspunsuri. straight facestraight facestraight face

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ete nah` si daca n`ai avut nici o prietena, este timp pentru toate.:-J
Fi dragut cu ea, si incearca sa nu te dai mare si sa nu te lauzi...hee hee
Fi tu insuti si totul o sa mearga perfect!

P. S:Am un prieten care are 21 de ani si nu a avut niciodata o prietena, in schimb are mereu poza cu cate o fata la avatar si zice ca e prietena lui`laughinglaughing. De el sa radem! Nu de tine:*:*.

Ceau, sa fi iubit`!:*:*Mie mi-ar placea sa am un prieten care nu a avut niciodata o prietena, ca mi-ar oferi atata dragoste.cata n`a oferit in 19 ani de zile...deja te iubesc!laughinglaughing

10 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, in primul rand e bine sa fi tu insuti, natural, aranjat, curat, vb deschis cu ea, lasa timiditatea la o parte, ai incredere in tine, poarta-te frumos cu ea si fi mereu in preajma ei ca ea sa observe ca tu o placi...nu ai dc sa fi jenat sau trist ca nu ai avut iubita pana acum, nu esti singurul, in plus mai bine astepti pers potrivita decat aventuri banale.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu avem motive sa radem de tine. Referitor la fata, pentru inceput cauta un prieten comun sa va faca cunostinta, mergeti impreuna la un suc, o conduci acasa si o intrebi daca e de acord sa va intalniti in ziua urmatoare. Daca spune ca nu poate a doua zi ii spui sa aleaga ea ziua cand poate si pe urma e simplu, cautati subiecte comune de conversatie, un film, o carte, muzica etc...

| Silvia a răspuns:

Salut!happy
Bine ai venit pe site!big hug
Nu trebuie sa iti fie rusine ca nu ai avut nicio iubita pana acumoh go onhappy
Daca iti place de o fata poti sa intrii in virba cu ea, sa o faci sa aiba incredere in tine, sa ii placa compania ta si apoi o inrebi frumos daca vrea sa fie intre voi si ceva mai mult decat o prietenielove struck big grin.

| MisterKat a răspuns:

Incearca sa ai multa incredere in tine! Nu e o rusine ca nu ai avut nicio prietena pana acum! Ai destul timp de acum in colo, esti tanar!

Mult Succes!

O seara buna!

Daniel.

| sorin a răspuns:

Nu iti pierde speranta.winking

| aysun a răspuns:

Ii spui pe mess, pentru ca pe mess nu exista limbajul trupului, astfel ea nu va observa tremuriciul tau daca ai vorbi fata in fata. Doar sa nu gresesti multe taste si sa folosesti emoticonurile care trebuiesc.

| spin a răspuns:

Bun-venit printre noi!
uite ceva:
http://adprice.ro http://www.artaseductiei.ro
sper sa te ajute...mult noroc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la ea ia-o de o parte si zii niste vorbe frumoase dupa aceia o intrebi daca vrea sa fie ce tine. daca zice da o saruti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ..mult succes

| yoo20 a răspuns:

Eu zic ca cel mai bine e sa intri in vorba cu ia sa o faci sa-i placa sa-si petreaca timpul cu tine, intreab-o unde ai place ei cel mai mult sa mearga(la un film, la discoteaca)si pe urma invit-o ...mult succes