| GoguLoV3lipitoOarea a întrebat:

Pe voi ce useri va enerveaza? happy

Răspuns Câştigător
| lipitoOarea a răspuns:

Putifer esti mort! Te dezinstalez, poti sa-ti spui ultima rugaciune. ...revenim big grin. Pe mine ma enerveaza foarte rau BiancaFetita si mai nou am draci pe Putifer. Te pup, iubire!

40 răspunsuri:
| Sombrero a răspuns:

BiancaFetita si GoguLoV3lipitoOarea

| Francii99 a răspuns:

Bianca fetita-obsedata aia de gayber laughing

| lipitoOarea a răspuns:

Esti degeaba oh go on

| Puţifer a răspuns (pentru lipitoOarea):

Nu-mi mai copia avatarul că n-ai dreptul să spui asta.
Când oi fi tu non-obsedată de gagicătu' adică Gogu, sau de căcatu'ăla.n cur de Justin brânză, atunci să comentezi. Până atunci, taci şi suge!

| GoguLoV3lipitoOarea explică (pentru Puţifer):

Ai tupeul sa te iei de sotia mea?

| Puţifer a răspuns (pentru GoguLoV3lipitoOarea):

Da. ai ceva împotrivă?

| Puţifer a răspuns (pentru lipitoOarea):

în primul rând, e 'moartă', pentru că, dacă n ai observat, am spus de coişpe ori că sunt fată, ba chiar am postat şi poze cu mine, dar cred că tu atunci luai căcat la micul dejun.
După, mai e şi faza cu 'am draci pe puţifer '... darlingi, pur şi simplu, nu-mi pasă. Din partea mea să mă pupi şi.n cur că tot nu-mi pasă. în fine... Căcare plăcută

| alexgabyy29 a răspuns:

Aia prosti ce pun intrebari stupide.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti cei care pun intrebari prin care vor sa aduca alti oameni in religia lor!

| MadaTeIntreaba a răspuns:

Pe tine te urasc laughinglaughing