| ServerulCool8 a întrebat:

Bună dimineața >:"
Ce te enervează la o persoana?
Ce îți place să faci cu timpul liber?
Ce păre ai de grupuri de chat cu useri TPU?

23 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ipocrizia,ignoranța,sa injur o tiganca si un turc care formeaza un cuplu virtual si fac sexting la telefon, nu exista grupuri de TPU pe discord, TPU nu are nici un grup oficial, o idee buna ar fi dar moderatorul sa fie admina de pe TPU nu useri aia cu probleme bipolare

| ServerulCool8 explică (pentru RAY):

Care-i problema ta?
Tu nu știi sa fi matur? Orii te bate logica grav

| RAY a răspuns (pentru ServerulCool8):

Tu esti matura? Intri pe grupul lui ana si ma injuri, plus cate pv am primit cu înjurături, ai vreo 10 conturi banate de catre admin si tu imi vb de maturitate, va bateti joc de useri ii injurati si ii scoateti afara

| ServerulCool8 explică (pentru RAY):

Nu nu sunt, dar eu nu am 30 de ani
Și ma refeream la altceva, ce te manca pe tine grija mea?
Faci afirmații fără dovezi
(Am întrat la ana pe grup, ca a fost un pariu, l-am câștigat și am iești de acolo)

| RAY a răspuns (pentru ServerulCool8):

Ai 45 de ani lucru afirmat de mai multe ori pe TPU

| ServerulCool8 explică (pentru RAY):

Hai sa îngropam securea, și fiecare sa își vadă de viață lui
Fără proștii copilărește, fără ura asta inutilă
Dam noroc ca bărbați și fiecare cu ale lui
Trecuteul e trecut, fiecare pe drumul lui
Eu zic ca asa ar fi matur, nu ar sens sa ma înjuri pe mine și turc... Și dacă am greșit fata de tine, îmi cer scuze în numele amduraoara sad
E suficent, destul e destul

| RAY a răspuns (pentru ServerulCool8):

Numai ma jigni pe TPU, discord simplu

| ServerulCool8 explică (pentru RAY):

Pale lau sad, știu, știu, o sa îmi vad de ale mele
Am cuvântul tău de onoare, ca să terminat? Gata fără jigniri sau bârfă din partea ta?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Prea multe drame pentru nimic.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Ai dreptate, ce face plictiseala din om, o intrebare tu ai merge la sala pe timp de pandemie?

| ServerulCool8 explică (pentru RAY):

Amuzant?
Deci în concluzie o sa fi exact la fel straight face

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Si da si nu, dar presupun ca e foarte incomod sa porti masca atunci cand faci miscare, transpiri, depui efort 2 ore in spatiu inchis chiar daca e dat drumul la aerul conditionat. Iesi la alergat prin parc la aer liber, scoti untul din tine daca dai cateva ture de parc, eu dupa 2 ture, dar bine am ditamai parcul in zona, eram lesinat, dar vreau sa duc mai mult sa am rezistenta.

| RAY a răspuns (pentru ServerulCool8):

Cine nu ma jigneste nu jignesc

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

E fara masca, am fost la gym one 5, ma gandeam sa merg de dimineata sa evit aglomerarea, de la ora 6-10

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Du-te dimineata cand e cel mai bine, sau iesi la fotbal, sa vezi acolo febra musculara peste tot, 2-3 luni daca iesi regulat acolo dai burta jos/

| RAY a răspuns (pentru ServerulCool8):

Daca ma ignori si numai ma jignesti eu nu voi avea nimic cu tine, ai cuvantul meu de user TPU

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Hey apropo de sport, eu parca prind energia de a ma enerva cand fac "miscare" rolling on the floor
Si vorbind de varsta, cei mari sunt cei "satuli de viata" cu multe nemultumiri, cei mici se zbat in cuvinte si au grija la tot. Este cam invers asteptarilor.
As putea folosi multe cuvinte sa spun ce ma enerveaza la oamenii vii, dar ceea ce ma enerveaza la culme, este ca se valorifica lucrurile absente si oamenii morti.
Ma ocup cu tot felul de arte, si sunt obsedata de armonie, simetrie, pace, liniste.
Si nu-s genu de om sa intru in chat, de obicei ma pierd prin discutii. Si actualul statut social, e cea mai rea depresie care o poate avea cineva vreodata, deci prefer sa stau deoparte, nu am eu si nu vreau sa vad pe altii "ce au si ce fac ei" (orice varsta ar avea ei).
Chiar mi-a dat un prieten (vechi), grup de discord cu ani in urma, l-am bagat in seama cand patisem ceva oribil cu un baiat virtual, si nu m-a ajutat sa ma distrag, ci mi-a agravat starea ceea ce am citit pe acolo.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Baga meditatie

| gemeni6226 a răspuns:

Ma ennerveaza daca se crede mai destept decat este.In timpul liber cel mai mult imi place sa ies in natura.Nu prea intru pe grupuri de chat TPU deoarece nu sunt oameni de varsta mea.

| Michaeel a răspuns:

"Ce te enervează la o persoana?" tot deoarece am parte numai de persoane negative în viata mea.

| ceafostodata a răspuns:

Ma enervează o persoana vulgara, ipocrita, neserioasa și aroganta. Dar pana la urma, omul e om și e imposibil sa nu aibă aceste defecte. În timpul liber citesc, desenez și ma uit la seriale, documentare. Nu sunt pe acel grup ca să am o părere despre el dar ma gândesc ca este un mod bun de a comunica cu alți useri ai acestui site.

| RAY a răspuns (pentru ceafostodata):

TPU nu are grup pe discord astea sunt minciuni

| ceafostodata a răspuns (pentru RAY):

Am înțeles, mulțumesc ca mi-ai zis.