| MuadDib a întrebat:

Ce te enerveaza cel mai mult?

22 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

Lipsa de respect si cand cineva incearca sa se dea mai mare decat mine si tot in acelasi timp sa incerce sa ma "nepoteasca" chiar daca stie ca el este cu mult sub nivelul meu, in loc sa isi vada de treaba lui, astea nu suport eu si intervin sa ii arat ca nu este asa cum crede el.
Si ce ma enerveaza la fel de mult este momentul cand raman fara baterie la telefon si mai am de vorbit lucruri importante care ar mai dura 10-15 minute sau chiar si un minut daca nu am terminat de vorbit.

| Dannyjj a răspuns:

@Safir si
@Iuly006 lasati ca a pus o intrebare buna, ce am observat este ca pe toti ne enerveaza alte persoane, m-as fi asteptat la raspunsuri de genul: Cand raman fara net, ziua de luni, chestii asemanatoare dar vad ca toti am raspuns ca ne enerveaza oamenii.

| cristianorudi7 a răspuns:

Tpu

| pwp a răspuns:

Falsitatatea, minciuna, prefacutii, cei care scriu cu multe greseli gramaticale, lipsa de respect(needucatii), golanii, cocalarii, boschetarii, manelisti!

| Deea a răspuns:

Oamenii care insista...de exemplu o colega m-a intrebat daca merg afara si am zis ca nu si a inceput sa ma traga de maneca si sa ma impinga sa merg cu ea afara...nu-mi plac genul asta de oameni.

| Aiicha a răspuns:

Pai ma enerveaza sa astept mult la cozi, aglomeratia din microbuze, mirosul de fum de tigara, oamenii insistenti, convorbirile lungi la telefon, oamenii care fac pe victimele, mama cand vorbeste despre presupusii mei iubiti.si cam atat.winking

| Aiicha a răspuns:

Pai ma enerveaza sa astept mult la cozi, aglomeratia din microbuze, mirosul de fum de tigara, oamenii insistenti, convorbirile lungi la telefon, oamenii care fac pe victimele, personalul din spitale, mama cand vorbeste despre presupusii mei iubiti.si cam atat.winking

| LNK a răspuns:

Prostia.

| Parmalat a răspuns:

Sa dau de prosti atunci cand am treaba pe undeva. E mai enervant decat orice.
Si ma mai enerveaza reclama la berea Skol cu ala cu ochii beliti.

| AnaisC a răspuns:

Prostia omeneasca.

| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

Ipocrizia!

| Iuly006 a răspuns:

Sa ma intrebi tu ce ma enerveaza...

| kaTTsu a răspuns:

Persoana ta happy si intrebarile de genu.

| Iull a răspuns:

Marina love struck

| Katherine † Pierce a răspuns:

Lipsa celor sapte ani de acasa...

| Cosy a răspuns:

Cel mai mult ma enerveaza prostia.Adica ai voie sa fi prost, dar pana la o limita. Ce-i mai naspa e ca dai peste n exemplare oriunde te-ai duce.
Si ma mai enerveaza sa astept ca cineva sa-mi raspunda.

| BucatăDeTort a răspuns:

Ipocrizia, prostia, credulitatea, lipsa de respect, minciuna etc.

p. s. Era sa uit de prostii cu carte(astia cumuleaza cele mentionate mai sus)

| sergiuflore a răspuns:

Sa mi se ordone ceva

| swet girl 22 a răspuns:

Profa de biologie de franceza si intrebarile stupide de pe TPU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ipocrizia, cel care nu este corect si oamenii slabi de inger.

| farazambet a răspuns:

Ma enerveaza multe. in primul rand atunci cand nu-mi iese ceva asa cum imi doresc eu straight face.

| ParfumFrantzusesc a răspuns:

Cosmeticele Made in China

Pupici Frantzusesti love struck love struck