| anonim_4396 a întrebat:

Pentru ca s-a intrebat des pe site despre asta, ieri s-a anuntat la stiri ca Lady Gaga este intr-adevar barbat. Cineva care a reusit sa o vrajeasca povestea ca ii cauta pestera si nu o vedea de baobab rolling on the floor
De ce baobab? Pentru ca o are mica si groasa rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| Shery a răspuns:

Esti sigur ca au zis baobab? nu era ba-o-bag? laughing

13 răspunsuri:
| maryana5 a răspuns:

Bro fara suparare... dar cred ca era un documentar porno... altfel nu-mi explic cat de bine sti cum arata BaoBab laughing

| I'm just me a răspuns:

Super tarelaughingrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bro ai innebunit? Ia o pastila ca cealalta si-a pierdut efectul!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Maktub nu nu, daca e cineva nebun e ala de la tv laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bro imi dai de banuit... Vreau si eu un baobab...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar nu chiar asa mic...Am inteles ca marimea conteaza!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti foarte amuzat în dimineaţa asta, Bro. Nu prea-mi place Lady asta sau ăsta, motiv pentru care nici peştera ei sau baobabul nu ma interesează, dar trebuie să remarc ca presa nu mai are subiecte, domnule.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, furni, chiar asa...presa are numai predicate dar ce este cu Bro?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

BRO e bine, face descoperiri pentru voi, iar azi a descoperit un BAOOOOBAAAAB la Lady Gaga rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hmmm.eu cred, furni, ca l-a cautat personal (de baobab)Bro pe Gaga...Trebuie sa te urmaresc, nu-mi place cum evoluezi, Bro!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai daca respectivul era de marimea lui Guliver iti dai seama cum trebuia sa perceapa el o chestie ca asta? In mod normal Bro cred ca arata la fel ca a noastra cind eram in baie si te laudai ca;-Am cu ce ma, am cu ce.Si m-am uitat si eu si raspunsul pe moment a fost;-Eeeiii ai pe dracu Bro.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te-nteleg hircioage, pentru ca in baie de fapt erai cu hircioaga si i-ai spus BRE nu BRO rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bine atunci ai cu ce,(asa la mega sa vada lumea)