| anonim_4396 a întrebat:

Ati vazut ieri la stiri ce plangea una dupa Lady Gaga? Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| RyGoLeTa a răspuns:

Buna! Da am vazut, nu am nimic cu ea dar cred ca isi dorea foarte mult sa faca o poza si sa ii dea un autograf, dar na ce sa iti zic nici chiar asa nu trebuia sa faca, Lady Gaga are atatia bani si cand te vezi asa de sus nu prea mai te gandesti la fani.Asta e poate e o fana ca obsedata cum sunt eu cu michael Jacksonhappy

6 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Retards.Utterly stupid retards everywhere!

| RyGoLeTa a răspuns:

Multumesc mult pentru fundita!happy

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Oricât de mult mi-aş dori un autograf, nu m-aş înjosi în halul ăsta să plâng ca vita să fiu difuzată la ştiri.
Mai ales nu după una ca Lady Gaga, chiar nu merită, i-aş da un scuipat însă să-mi dea autograf pe el.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru MalleusMaleficarum):

Da de mine cum te-ai rugat să-ţi dau autograf pe biceps?

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Doua proastewinking.

| Alexandra7201 a răspuns:

Am vazut. laughing Mi se pare o prostie sa plangi pentru ca nu ai facut o poza cu o tanti sarita de pe fix.