| Holocaust a întrebat:

Pentru că știu că sunteți niște patrioți adevarați, vă întreb:
-Ce veți face azi, 1 DECEMBRIE 2011, pentru România?(t/a)

17 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

*încarcă puşca*
pam-pa-pam

| Bogdanux a răspuns:

Ma duc inc entrul orasului cu o taraba confectionata din lemn, montez drapelul Romaniei, si pazea: scot sarmalele, colacii, si ce rahat se mai dau pe la astfel de zile...

| MasterOfDisaster a răspuns:

Fredonez imnul:

trei culori cunosc pe lumeeee!

| DaVà a răspuns:

Ce nu fac eu pentru Romania.Ma duc sa mai bag o tura de Cheloo

| MyObsession a răspuns:

Ne pişăm pe drapel.

| Trinitas a răspuns:

Ridic drapelul, cant "Desteapta-te, romane!", ma uit pe TVR1, Ma imbrac in culorile nationale, salut oamenii pe strada, ma duc la biserica, aduc flori la monumentul eroilor neamului, mananc sarmale si beau palinca.

Jk, stau pe 9gag si mananc ciocolata.

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Ii taiem capu lu` Base

| Downfall a răspuns:

Dorm

| Cristianne a răspuns:

Mă duc la școală.

| Aleqa a răspuns:

Pentru draga noastra tara,Romania,nu v'oi face nimic,pentru ca nu merita. Mi'e rusine ca m-am nascut in Romania oh go on. E o tara de rahat si asa va ramane ceva timp. Cu Başescu in frunte, tara v'a atarna de un fir de ata muult timp ^^. puteti sa-mi da'ti cati 'stupid' si 'nefolositor', dar nu'mi pasa. asta e tara in care traiti, si trebuie sa indurati adevaru'. happy

| ɹǝʞoſ a răspuns:

Imi suflu muci stau in pat si ascult nane si spike...interesant nu?
*hmm this is a good day!*

| MâţaD a răspuns:

Pentru Romania nu putem face nimic mai bun decat sa il impuscam pe Base ca pe Ceausescu.

| ChuChu a răspuns:

Pai o sa dorm si o sa stau la calculator, asta o sa fac smugsmugsmugsmug

| thisissolawl a răspuns:

Voi sta pe scaun si ma voi uita pe nettongue

| DorothyAnn a răspuns:

Buna, sunt din Galati, deci ieri am fost la tarabe si azi voi mege sa-mi cumpar ceva! Voi merge la parcul de distractie de la McDonald's! iar seara, probabil voi scrie o parte din teme! rolling on the floor

| DiamondEyes a răspuns:

Stau in pat si beau...apa laughing)

| Smashi a răspuns:

Pentru Romania? Merg si beau:X pentru Romania:X