| GiAnca a întrebat:

Pentru cei care au incercat sa ma descurajeze comentand la primul meu comic.
http://i.imgur.com/qIeX16d.png

Si acum sa lucrez la continuarea primului comic.

Răspuns Câştigător
| SootheMySoul a răspuns:

Bravo tie!
Eu una zic ca ai talent!

8 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Mie tot nu-mi place. Şi un copil de 6 ani poate să pună o poză deja făcută şi să scrie ceva lângă ea. La primul comic ai cerut păreri. Probabil aproape jumătate cei care ţi-au răspuns aşteptau o fundă în schimbul aprecierilor lor. Dacă vrei, mută-te la "benzi desenate", unde toţi se laudă şi se pupă în cur între ei.

| Barabulafaradarsaupoate a răspuns:

Asa o sa patesc si eu cand o sa mai fac un comic.

| Ashadow a răspuns (pentru Barabulafaradarsaupoate):

Macar esti optimist.

| GiAnca explică (pentru Barabulafaradarsaupoate):

Sper sa nu se intample.Dar daca se intampla, sa nu-i bagi in seama.
Stii cum e lumea.

| YukiNagato23 a răspuns:

Misto..Auzi dar cu ce ai facut acest comic?

| YukiNagato23 a răspuns:

Cum se numeste programul cu care ai facut comicul?