| Pamflezistul a întrebat:

Pentru cei care pana acum au CITIT pamflezie... stiti cum gadila urechile varianta audio a pamfleziei? Pentru ca, daca suteti curiosi cum suna (si, poate, sa va dati sincer cu parerea acolo, pe blog), va invit chiar acum la auditie: http://www.alinfarcas.ro/......-coronita/

Răspuns Câştigător
| Dara a răspuns:

Am ascultat si suna destul de bine. Mi-a placut in mod deosebit "The ridzi-ridzi song"hee hee

6 răspunsuri:
| CrucifiedCountess a răspuns:

Super.nu reusesc insa sa iti asimilez vocea cu look-ulhee hee

| silvio a răspuns:

laughing, bravo!, am ascultat mai multe, ca mi-au placut! happy

| BUBULINA a răspuns:

Am intrat ieri pe blogul tau si tot ieri am ascultat happy

| alma a răspuns:

Tine-o tot asa, bravo.Pa

| Pamflezistul explică:

@all - merci de atentie... ma inclin pentru aprecieri. va mai astept!

@Crucified_Countess - sa stii ca, de multe ori... nici eu. big grin

| Pamflezistul explică:

Pentru care aspect, eu... iti foarte multumesc! happy