| Pamflezistul a întrebat:

Poti pune intrebari majore despre subiecte minore? Aflati din ultima pamflezie, pe care puteti s-o cititi (text) sau s-o ascultati (audio). Aici: http://www.alinfarcas.ro/2009/07/15/subiecte-minore/

Răspuns Câştigător
| Kyky a răspuns:

Ce tare e laughing
Mi-ar placea sa se vada si ei asa, dar ei se cred "the best", cu totii.

3 răspunsuri:
| selef a răspuns:

''Bai gaozarule bai"........esti bun.

| Pamflezistul explică:

@Kyky - Ei, the best... noi, the rest! Cam asta e sloganul general valabil pe aici, pe colinele mioritei.

@selef - "Bai gaozarule bai"... multam dumitale!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate si asa.Insa pe acest site pe care am refuzat sa mai intru daca nu esti din gasca X sau din Y orice raspuns e minor(votat cu nefolositor sau stupid)altfel spus e votat SUBIECTIV!
Apropo! Daca stiti un site asemanator ma intereseaza.Raspundeti in continuare si voi fi instiintat pe e-mail ca am dat intrebarea in urmarire generala (pe internet). Pe aici eram "Valsul Norilor".