| x3Ad a întrebat:

Pentru cine trăieşti tu?

Răspuns Câştigător
| Rapplex a răspuns:

Pentru ala ce-l vad dimineata in oglinda.

37 răspunsuri:
| MâţulMov a răspuns:

Pentru mine.

| cetateanuturmentatkrysty a răspuns:

Pentru pasarile care traiesc in oceanele americii sun africane

| Vali2012 a răspuns:

Da' de ce ar trebui sa traim pentru cineva? Traim pentru ca am avut parte de acest dar minunat: viata. Traim pentru ceva, pentru...viata. Ce facem cu viata este mai important. Sigur ca avem persoane foarte importante in viata noastra si avem senzatia ca nu putem trai fara ele, dar nu cred ca pot spune ca traiesc pentru cineva. Traiesc pentru a nu-mi bate joc de viata.

| RΔϟVAη a răspuns:

Net.

| oliviaaa a răspuns:

Pentru cine? ___familie

pentru ce? ___ sa sufar

| yosirestu a răspuns:

Pentru cine? nu stiu, cred ca pentru nimeni, dar daca ziceai pentru ce? asta erea evident, pentru bani

| SethEmm a răspuns:

Pentru mine, deocamdata