| anonim_4396 a întrebat:

Pentru un milion de dolari (sau euro) v-ați încumeta să faceți:

https://youtu.be/S9hq8FupEog?

big grin

Răspuns Câştigător
| halogen001 a răspuns:

Da, daca as ști ca sunt în stare sa o fac, altfel nu are nici un rost.

11 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Nu as face nici pentru 10 milioane de euro, ca stiu ca nu as apuca sa-i am, nu as putea face asa ceva fara sa ma duc dracului.

Plus ca nici daca as vrea nu as putea, ca frica care ar apare, nu m-ar lasa.

| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

Ai putea explica de ce unele persoane simt nevoia de adrenalină iar altele nu?
Ce e diferit în psihicul persoanelor ahtiate după adrenalină?

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu se stie ce e diferit in psihicul lor, nici dracu nu prea stie ce e in creierul omului.
Poate veni si din ceva traume din trecut care cer agitatie si asa mai departe, naiba stie.
Poate veni si de la nivelul natural jos de adrenalina si vor sa-l ridice la normal ca nu le e bine asa, asta varianta neurochimica.

| Hammurabi a răspuns:

Probabil îți poți face o fiolă de adrenalină intravenos, și simți cam acelaș lucru, fără să-ți mai riști viața... laughing

Nu. Aș refuza oferta de 1 mil. de euro.

| Mosotti a răspuns (pentru Hammurabi):

Bine zic, poti avea acelasi efect si fara sa faci chestia aia.

| Goete a răspuns:

Nu e totuna un milion de dolari sau unul de euro.
Si astia o fac gratis... si cati mor pentru un selfie

| VoidEternal a răspuns:

Nu. Nu.

Nu.

PS: tipul ăla a murit făcând chestii de-astea.

| anonim_4396 explică (pentru VoidEternal):

Știam. sad

| Lukasssz a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacă mă asiguri că sunt pompierii jos cu trambulina să mă prindă, ca în desene, o să-ți spun că mă bag.

Apoi o să îmi aduc aminte că e prea mare distanța și că simplul fapt al căderii în gol e periculos.

O să plec indignată că mi-ai făcut o asemenea propunere și o să cobor pe scări în cel mai dramatic fel posibil big grin O să mă duc la mine acasă și o să aștept să te dea ăștia pe Antena. Voi fi devastată dacă pățești ceva sad Fii cuminte. Cine mai scrie scenarii ipotetice pe TPU? sad

| Anuket a răspuns:

Da și mă leg cu funia de clădirelaughing