| Adry05 a întrebat:

Perlele de anul acesta de la bac, ce părere aveţi? :))
http://www.realitatea.net/......16372.html

Răspuns Câştigător
| Furculingură a răspuns:

" în vechime nu era Facebook ca să vadă toate panaramele dezbrăcate pe toţi pereţii. "

Măcar unul a scris ceva corect.

28 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

"modelul meu în viață este o animatoare.Duc o viață bună. Uneori merg cu ele la ștrand dacă nu sun obosite după o noapte de dans"

Mno, mi-am găsit modelul în viață.

| zurick a răspuns:

Mai sunt?

| Adry05 explică (pentru zurick):

Poate. Dar doar linkul acesta l-am dat. Scrie pe google, poate gasesti. happy

| єχcєєℓ a răspuns:

Cătăblin Botezatu everywhereI don't want to see

| Ashadow a răspuns:

rolling on the floor a treia si aia cu Eminescu sparg

| suităr a răspuns:

Ce face facebook din oameni

| Exilee a răspuns:

Cat de retardat trebuie sa fi pentru ca sa afirmi asa ceva la o lucrare de care vei depinde tot restul vietii tale rolling on the floor

| Adry05 explică (pentru Exilee):

Aia mă tot întreb şi eu! laughing

| Seducatorul a răspuns:

Macar la astea suntem si noi bunilaughing

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

O parere de parere cum nu s-a mai vazut laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ultimele 3. .rolling on the floor

| Adry05 explică (pentru anonim_4396):

Şi primele 3 sunt geniale! laughing))

| anonim_4396 a răspuns (pentru Adry05):

Toate exprima inteligenta neinteleasa. rolling on the floor

| Adry05 explică (pentru anonim_4396):

Vrei să spui geniul, aşa genialităţi au trecut de mult de stadiul de inteligenţă.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Adry05):

Da, nu se compara cu prostii de Eminescu sau Creanga! laughing
*sarcastic mode*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Slabe, faţă de anii trecuţi. Nici măcar la aberaţii nu sunt buni elevii din ziua de azi.

| Adry05 explică (pentru anonim_4396):

Astea sunt mult mai penibile decât anii trecuţi părerea mea. happy îmi poţi da un link să fac o comparaţie mai amănunţită?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Adry05):

Meh, acum n-ai vrea să-ţi caut eu? :))

Uite aici: http://diferitu.wordpress.com/2008/07/02/perle-bacalaureat/

| Adry05 explică (pentru anonim_4396):

big grin tot mai bune mi se par cele de anul' ăsta!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Adry05):

Astea de anul ăsta sunt prea simple şi banale. Unele parcă ar fi fost scrise cu intenţia de a ajunge o " perlă celebră ". Alea din anii precedenţi măcar sunt mai simpatice, că mulţi credeau că scriu ce trebuie şi că e bine totul, chiar dacă ei băgau acolo nişte inepţii fabuloase.

| 8mariastar a răspuns:

Chiar perle

| Adry05 explică (pentru 8mariastar):

Aia am zis şi eu! Prima cea cu Facebooku pur şi simplu m-a şocat! Mă întreb oare cum se aşteptă să ia notă de trecere când scriu asemenea lucruri?

| ßσьσсєℓα a răspuns:

Ceneratia noua... iti arata cata minte are, daca astia o sa ne conduca, Romania dispare din Europa, de pe GPS sau de pe harti, o sa ajungem sa ne conduca turcii la cat de '' destepti '' pot fi unii. Si despre ''perlele'' lor, sunt epice.

| Adry05 explică (pentru ßσьσсєℓα):

Chiar mai epice ca-n anii trecuţi. big grin

| ßσьσсєℓα a răspuns (pentru Adry05):

Sa vedem ce mai arata anul viitor. =]

| Adry05 explică (pentru ßσьσсєℓα):

Aşa e! laughing Poate anul viitor auzi vreunu : ''Eu ştiu că Ion Creangă se îmbăta pentru că asta a scris la un comm la o melodie de pe Youtube.'' laughing)