| anonim_4396 a întrebat:

Pierdut unicorn!

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/......6418_n.jpg

Ofer recompensa un cartof =p~

55 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Vreau naty nu cartofi!

| Speed99 a răspuns:

Invalid Request.
Epic Fail.

| W3R4 a răspuns:

1) nu mere linkul'
2) îmi place numele tăuhee hee
3) vreau un cartof roz. (exista!)

| Naяutσ a răspuns (pentru Speed99):

E magiee! Unicornu` a facut asta! Sa nu poata fii vazut! smug Am crescut un unicorn destept! blushing

| Naяutσ a răspuns (pentru W3R4):

1) am vazut! Magiee oamenii buni! smug
2) Ms si mie avatarul tau :*
3) Il inmoi in apa de la acuarele! Roaga`te sa iasa roz! happy

| Naяutσ a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Da nu vrei prea multe? Haa! primestii cipsuri cu cartofi! smug

| W3R4 a răspuns (pentru Naяutσ):

Iar...
1) ştiam ca există unicorni, dar nu magicieni
2) e motănelu meu, Mustaţă. :3
3) nu serios, chiar sunt cartofi roz! laughing

| Naяutσ a răspuns (pentru W3R4):

1) Al meu unicorn e!
2)Ce chipes e, da sa-l pup kiss
3) Nujtiu daca exista da cartofi aia frantuzeste arata al`naibi de bine! =p~

| Furculingură a răspuns:

Link-ul e dus.

| Naяutσ a răspuns (pentru Furculingură):

Am vazut furculingura! sad

| W3R4 a răspuns (pentru Naяutσ):

Ca să nu se plictisească alţii de atâta 1, 2, 3, o să zic tot într-o frază.
Wow...; O să-ţi mulţumusc eu în numele lui!; roagă-te să meargă linkul, ca să vezi cartofii roz www.bonchef.ro/wp-content/uploads/2009/07/cartofi-roz.jpg

| pufy6646475 a răspuns:

Acesta e unicornul tau? http://www.google.ro/......http?/url
Daca este, tw rog sa-mi prajesti cartoful inainte sa-l trimiti.Multumesc!

| Ashadow a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Mwahahahaha

| Naяutσ a răspuns (pentru pufy6646475):

Nu merge link`ul! Ete scartz nu vrei sa-l fierb?

| Naяutσ a răspuns (pentru W3R4):

Cartofii meii! Ce dq? de unde? Si cuum!? :O Is cartofii mei acum i'am scos din apa de la acuarele. Ciudaat! Imi place de tine! smug

| Naяutσ a răspuns (pentru Ashadow):

O.0 Dc razii? ti-am dat eu voie sa razi? straight face Esti pedepsit numai vezi o luna cartofii...

| Ashadow a răspuns (pentru Naяutσ):

Deci ii mananc cu ochii inchisi?

| zurick a răspuns:

L-am gasit...dar nu ti-l dau pana nu-mi dai toata lada de cartofi mov http://www.google.ro/......tp?/imgres Sa nu crezi ca eu ti l-am fuurat...

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Naяutσ):

Bleah..chimicale...

| Polaris a răspuns:

Gib moni pls

| VeveritaBestiala a răspuns:

Daca imi dai 50.0 de saci de ghinde, iti aduc toata herghelia de unicorniwinking

| Ashadow a răspuns:

Simti ca trebuie sa slabesc?

| VeveritaBestiala a răspuns:

Nu-ti pot oferi decat prietenia mea, caci am luptat ani intregi pentru a fi o veverita libera cu drept de vot, si nu vreau sa am stapan din nou!

| Ashadow a răspuns:

Vezi poate imi simti coasa pe spate laughing cum, nu vezi ce talie subtirica am?

| VeveritaBestiala a răspuns:

Suna tentant, dar nu-mi prea convine partea cu,, veverita mea ", asa ca din pacate o sa refuz. Daca mai editezi termenii intelegerii poate negociemwinking

| Ashadow a răspuns:

Nu esti prea tranquila, obraznico blushing

| Ashadow a răspuns:

Nu ca rozul ma face sa par gras si deja ai spus ca ar trebui sa mai slabesc.

Unicornul tău chiar e deştept, dar nu ca mine big grin
L-am văzut pe un curcubeu, mai înainte. Se ducea la un spiriduş din pădurea celor 1000 de ciocolate :3
Vroiam să merg cu el, dar eram ocupată cu căutarea biscuiţilor mei Oreo furaţi. Ştii unde sunt?

| Naяutσ a răspuns (pentru Ashadow):

Ah ce imagine sacsii mi-a venit acum imi minte! =p~ Ioii Doamne roz te fac! : > Gras/slab esti al meu! :X

| Naяutσ a răspuns (pentru PrafDeNutellaCuGustDeCremitaAmestecataCuNesquik):

Oh multumesc! crying Eram sigur ca vrea sa se duca acolo. Vrea sa intrein tv si numai spiridusu` poate sa-l ajute! Vaii tu primesti cartoful! Am eu un pachet, ti`l ofer, sa te ajute D-zeu! :*