| anonim_4396 a întrebat:

Pierdut unicorn!

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/......6418_n.jpg

Ofer recompensa un cartof =p~

55 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

Gib moni pls

Unicornul tău chiar e deştept, dar nu ca mine big grin
L-am văzut pe un curcubeu, mai înainte. Se ducea la un spiriduş din pădurea celor 1000 de ciocolate :3
Vroiam să merg cu el, dar eram ocupată cu căutarea biscuiţilor mei Oreo furaţi. Ştii unde sunt?

| Naяutσ a răspuns (pentru PrafDeNutellaCuGustDeCremitaAmestecataCuNesquik):

Oh multumesc! crying Eram sigur ca vrea sa se duca acolo. Vrea sa intrein tv si numai spiridusu` poate sa-l ajute! Vaii tu primesti cartoful! Am eu un pachet, ti`l ofer, sa te ajute D-zeu! :*

| zurick a răspuns:

L-am gasit...dar nu ti-l dau pana nu-mi dai toata lada de cartofi mov http://www.google.ro/......tp?/imgres Sa nu crezi ca eu ti l-am fuurat...

| zurick a răspuns:

Bine doi cartofi...ca altfel nu-ti dau unicornul

| єχcєєℓ a răspuns:

Vreau naty nu cartofi!

| Naяutσ a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Da nu vrei prea multe? Haa! primestii cipsuri cu cartofi! smug

| Ashadow a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Mwahahahaha

| Naяutσ a răspuns (pentru Ashadow):

O.0 Dc razii? ti-am dat eu voie sa razi? straight face Esti pedepsit numai vezi o luna cartofii...

| Ashadow a răspuns (pentru Naяutσ):

Deci ii mananc cu ochii inchisi?

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Naяutσ):

Bleah..chimicale...

| Ashadow a răspuns:

Simti ca trebuie sa slabesc?

| Ashadow a răspuns:

Vezi poate imi simti coasa pe spate laughing cum, nu vezi ce talie subtirica am?

| Ashadow a răspuns:

Nu esti prea tranquila, obraznico blushing

| Naяutσ a răspuns (pentru Ashadow):

Ah ce imagine sacsii mi-a venit acum imi minte! =p~ Ioii Doamne roz te fac! : > Gras/slab esti al meu! :X

| Ashadow a răspuns (pentru Naяutσ):

Câh,mai intai trebuie sa ma prinzi.

| Naяutσ a răspuns (pentru Ashadow):

Da dc nu stai?laughing Ca nu iti fac nimic rau, promit smug

| Ashadow a răspuns (pentru Naяutσ):

Pai n-ai zis ca vrei sa slabesc? Ma duc la alergat!(cu siguranta n-are nicio legatura cu faptul ca nu vreau sa arat ca un popo)

| Ashadow a răspuns:

Nu ca rozul ma face sa par gras si deja ai spus ca ar trebui sa mai slabesc.

| Speed99 a răspuns:

Invalid Request.
Epic Fail.

| Naяutσ a răspuns (pentru Speed99):

E magiee! Unicornu` a facut asta! Sa nu poata fii vazut! smug Am crescut un unicorn destept! blushing

| W3R4 a răspuns:

1) nu mere linkul'
2) îmi place numele tăuhee hee
3) vreau un cartof roz. (exista!)

| Naяutσ a răspuns (pentru W3R4):

1) am vazut! Magiee oamenii buni! smug
2) Ms si mie avatarul tau :*
3) Il inmoi in apa de la acuarele! Roaga`te sa iasa roz! happy

| W3R4 a răspuns (pentru Naяutσ):

Iar...
1) ştiam ca există unicorni, dar nu magicieni
2) e motănelu meu, Mustaţă. :3
3) nu serios, chiar sunt cartofi roz! laughing

| Naяutσ a răspuns (pentru W3R4):

1) Al meu unicorn e!
2)Ce chipes e, da sa-l pup kiss
3) Nujtiu daca exista da cartofi aia frantuzeste arata al`naibi de bine! =p~

| W3R4 a răspuns (pentru Naяutσ):

Ca să nu se plictisească alţii de atâta 1, 2, 3, o să zic tot într-o frază.
Wow...; O să-ţi mulţumusc eu în numele lui!; roagă-te să meargă linkul, ca să vezi cartofii roz www.bonchef.ro/wp-content/uploads/2009/07/cartofi-roz.jpg

| Naяutσ a răspuns (pentru W3R4):

Cartofii meii! Ce dq? de unde? Si cuum!? :O Is cartofii mei acum i'am scos din apa de la acuarele. Ciudaat! Imi place de tine! smug

| W3R4 a răspuns (pentru Naяutσ):

Aham...deci să înţeleg că eşti mascul...hee hee

| W3R4 a răspuns:

E,ziceam şi eu. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si... imi dai 2 cartofi?

| Naяutσ a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu! phbbbbt

| anonim_4396 explică (pentru Naяutσ):

Vreau cartofi!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu merge linkul.

| VeveritaBestiala a răspuns:

Daca imi dai 50.0 de saci de ghinde, iti aduc toata herghelia de unicorniwinking

| VeveritaBestiala a răspuns:

Nu-ti pot oferi decat prietenia mea, caci am luptat ani intregi pentru a fi o veverita libera cu drept de vot, si nu vreau sa am stapan din nou!

| VeveritaBestiala a răspuns:

Suna tentant, dar nu-mi prea convine partea cu,, veverita mea ", asa ca din pacate o sa refuz. Daca mai editezi termenii intelegerii poate negociemwinking

| VeveritaBestiala a răspuns:

Mhhhm....foarte foarte foarte tentant, dar tot nu-mi place cum suna partea cu veverita mea ....scuze,mai schimba termenii intelegerii big grin

| adywow a răspuns:

L-am vazut la metrou la unirii

| Flavius2106 a răspuns:

laughing Buna asta! big grin

| MaryWhiteRose a răspuns:

Mi-a spus mie zana maseluta acum, ca mi-am pus un dinte care a stat intr-un borcan cam 4 ani,sub perna si a venit la mine[asa o chem eu, am toti dintii imbuteliati big grin ] c-a vorbit cu mos craciun, si cica umbla zvonu' ca iepurasul de pasti i-a spus lui cupidon[care apropo chiar atunci cand l-a sunat iepurele, era la o cafea cu spiridusul, negociau pentru cufarul sau cu aur...ma rog...]ca cica se aude o barfa printre elfii mosului de la polul nord cum ca un unicorn a fost vazut ca bea un pahar de nestea impreuna cu un venusian[un martian de pe venus]si cu dracula.umbla vorba ca acum au un fel de gasca:V.U.D.Planuiesc sa cutreiere universul pe covorul lor fermecat, zburator care le mai indeplineste si dorinte pe deaspura, mai acum cateva minute am auzit ca li s-au alaturat vreo 3 zanisoare d'alea micute care lumineaza in diferite culori.Acuma nu stiu unde sunt dar te pun la curent daca mai aflu cevawinking.
Have a nice day big grin.

| MaryWhiteRose a răspuns:

Hai ca am vorbit cu o vrajitoare acum cateva secunde.O cunosc pe baba-cloanta de mult, best friends forever big grin.Hehe.Ce ne-am mai distrat noi prin muntii Padurea neagra smug. Intamplare hazlie:Ma plimbam eu cu baba-cloanta, sau cum imi place mie s'o alint:clontica si se impiedica(e o impiedicata, dar asta e orice prietenie are si parti rele, mi-a rupt mana de vreo cateva ori) si cade ea cu nasu' in piatra de si'l scurteaza cu vreo juma' de metru si tasneste apa din munte.Am auzit ca rauletul ala inca mai curge.Cum ii zicea? Dunare parca.Off, ce'mi place sa istorisesc si uite asa ma abat eu de la subiect.Deci cum am zis am vorbit cu ea si acum grupul ala V.U.D. care acum se numeste V.U.D.S.T.Z.S.V.D.C.S.C.P.M.V.D.S.U.C(venusianul, unicornul, dracula si trei zane si vreo doi capcauni si cativa pauni mov vorbitori dar si un catar)S'au inmultit peste noapte, da stiu.E pe undeva pe a 5'a luna a lui jupiter, sau al 3'lea soare a lui marte, ma cam lasa memoria.Mai conteaza? Jucau:Tabinet(un joc de carti,pentru nestiutori) cu cativa varcolaci care au mancat toata luna planetei uranus si erau flamanzi asa ca au pariat pe cativa sobolani la gratar.Mi s-a facut pofta, stai ca revin imediat, merg sa-mi iau ceva bun din frigider.
*cateva minute mai tarziu

Ok. Unde ramasesem?! A, da deci varcolacii au mancat luna(atentie! luna nu e facuta din branza, ar fi o prostie laughing toata lumea stie ca e de fapt facuta din cascaval)Si unicornul tau aproape castigase la tabinet(ar trebui sa fi mandra).Asa ca nu va mai sta mult pe acolo.Am auzit din surse aproape sigure(1% sanse sa fie adevarat, mie imi ajunge) ca vine inapoi pe pamant, are niste treburi nerezolvate cu un gnom de sub podul ala care leaga Romania cu bulgaria.Ar trebui sa stea in capitala ceva vreme, parca a zis ca se cazeaza la hotelul ala de sub palatul parlamentului.A si am o veste proasta
sad Unicornul tau si'a pierdut un picior.Dar e in regula fiindca are covorul ala care indeplineste dorinte, insa a preferat sa isi doreasca sa castige la loto si si'a cumparat o proteza si un alt covor zburator.Acuma e pe autostrada, saracu' la prins ploaia.Totusi e blocat in trafic deci nu e singurul ghinionist din aceasta zi:13; luni. Sper ca te'am ajutat, succes si iti tin pumnii sa'l gasesti.Pa big grin

| Naяutσ a răspuns (pentru MaryWhiteRose):

Phai parca ziceai ca poti sa mi`l aduci...

| MaryWhiteRose a răspuns:

N-am zis ca pot sa ti-l aduc, am zis ca te pun la curent cu ce se mai intampla confused
Hai ca-i dau un buzz lu' mosu' pe mess dar am impresia ca iar a adormit la calculator >.

| MaryWhiteRose a răspuns:

Stiu unde e! E la mine in oras, mananca corcoduse de la vecina big grin.Merg acum sa-l iau si ti-l trimit cu un covor zburator pe care l-am gasit abandonat acum cateva ore thinking

| MaryWhiteRose a răspuns:

Hai c-am luat unicornul[hi, hi i-am dat cirese si s-a suit pe covorhee hee ]l-a dus covorul la posta si cu chiu cu vai l-au indesat intr-un plic.Acuma sper sa ajunga cu bine, ii tin pumnii si sper sa nu greseasca din nou postasul expeditorul, pa smug.

| pufy6646475 a răspuns:

Acesta e unicornul tau? http://www.google.ro/......http?/url
Daca este, tw rog sa-mi prajesti cartoful inainte sa-l trimiti.Multumesc!

| Naяutσ a răspuns (pentru pufy6646475):

Nu merge link`ul! Ete scartz nu vrei sa-l fierb?

| Mariix a răspuns:

:O E langa mine si te saluta happy.

| Naяutσ a răspuns (pentru Mariix):

Cu ce l`ai mituit? straight face

| Mariix a răspuns (pentru Naяutσ):

Cu Nutella si din intamplare aveam si eu un unicorn si s-au imperecheat :d.

| Mariix a răspuns:

Fata happy

| viposo a răspuns:

Am gasit unicornul dar din greseala am dat peste el cu masina