| anonim_4396 a întrebat:

Popa de la mine de la tara avea masina stricata si a mers si el cu o ocazie imbracat preoteste.Erau doi politisti unul conducea si unul era in dreapta si popa in spate. dar era si un purcel in portbagajul masinii care se cam izbea si facea zgomot. Popa curios din fire intreaba;-Nu va suparati ce aveti in spate?;-Un purcel parinte...;-Si unde-l duce-ti? Politistul suparat si vrind sa fie lasat in pace;-Il duc la scoala de popi, parinte.Asta si-a inghitit cuvintele si n-a mai spus nimic pina la coborire cind;-Nu va suparati, spunea-ti ca duce-ti porcul la scoala de popi?;-Da parinte...;-Mai oameni buni, dar daca nu ia examenul nu ramine tot politist?

Răspuns Câştigător
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Asta ar trebui printat pe niste flyere si raspandite prin sectiile de politie. laughing

1 răspuns:
| mikey a răspuns:

rolling on the floor)ii tare bancu; P