| UnNumeFain a întrebat:

Am urmarit in urma cu aprox. 2 saptamani emisiunea Mondenii. As dori sa gasesc acel episod ca sa il arat prietenului meu. Tot ce pot sa va spun este ca era vorba de un politist si un sofer imbracat in negru care ii raspundea celuilalt foarte amuzant. Episodul s-a terminat cum ca soferul a recunoscut ca avea pe bancheta din spate doua cadavre.iar politistul a fugit dupa el. Poate cineva sa ma ajute? Unde gasesc episodul?

Răspuns Câştigător
| eddyeddy5 a răspuns:

Cred ca te refi la acest episod : http://www.youtube.com/watch?v=aylc2QaFILQ