| BranBogdan a întrebat:

Posibilitatea sa mori din cauza fumatului e una la 1000.la fel si faptul ca o masina te poate calca pe trecerea de pietoni... ce sa fac? sa ma las de fumat sau sa nu mai trec pe trecerea de pietoni?laughing

Răspuns Câştigător
| FucktheSystem a răspuns:

Să traversezi pe lîngă trecerea de pietoni și să mesteci tutun. Problema rezolvata.

4 răspunsuri:
| DeeDee a răspuns:

Lasa-te de fumat. Tutunul te omoara in chinuri, masina macar te-a lovit si ala estilaughing

| auroraa a răspuns:

Sa nu beai coca cola

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti atent nu o sa te calce nici o masina, deci lasa-te de fumattongue

| Pufuleteeeee a răspuns:

Sa te lasi de fumatrolling on the floorrolling on the floor)